Na Wspólnej, odcinek 2999: Darek będzie uprawiał seks za kasę! Zostanie żigolakiem

2019-11-26 7:20 sz
Na Wspólnej, odcinek 2999: Darek znajdzie sobie sponsorkę. Będzie uprawiał seks za kasę!
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 2999: Darek znajdzie sobie sponsorkę. Będzie uprawiał seks za kasę!

Darek (Michał Mikołajczak) w 2999 odcinku "Na Wspólnej" zacznie uprawiać seks za pieniądze. Prawnik, któremu zostanie odebrane prawo do wykonywania zawodu, z braku innych perspektyw zostanie żigolakiem! Jego nowa kochanka Emilia (Karolina Porcari) w 2999 odcinku "Na Wspólnej" stanie się głównym źródłem utrzymania Żbika. Poznaj kulisy nowych odcinków.

"Na Wspólnej" odcinek 2999 - poniedziałek, 23.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Darek doigrał się za wszystkie nieprzemyślane decyzje. Aneta (Dorota Krempa) puści go z torbami, a jej zeznania przed Radą Adwokacką staną się główną przyczyną utraty prawa do wykonywania zawodu. Zabierze z mieszkania wszystkie mele i pozbawi go pracy, jednak Darek w 2999 odcinku "Na Wspólnej" odbije się od dna. Znajdzie sobie sponsorkę! Jak do tego dojdzie? Czytaj dalej pod zdjęciem.

ZOBACZ >>> Na Wspólnej, odcinek 2994: Darek po stracie dziecka zapomni o Kasi! Znajdzie sobie nowe kochanki

Na Wspólnej, odc. 2988. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2988. Darek (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari)

Darek w nowych odcinkach "Na Wspólnej" pozna Emilię (blondynka na zdjęciu powyżej). Wpływowa kobieta zacznie płacić mu za seks. Wkrótce umówi się z nim na kolejne spotkanie, jednak zamiast niej na miejscu zjawi się Anna (Anna Nowak-Ibisz). Ona również hojnie wynagrodzi Żbika za świadczone usługi. Darek w "Na Wspólnej" nie będzie zachwycony, nawet kiedy otrzyma sporą premię i propozycję pracy na pozycji "asystenta" Anny. 

PRZECZYTAJ >>> Na Wspólnej, odcinek 2988: Darek Żbik przez Anetę zostanie męską prostytutką- ZDJĘCIA

W 2999 odcinku zarzuci Emilii, że zrobiła z niego męską prostytutkę. W odpowiedzi usłyszy, że ta druga kochanka została nową szefową rady i może pomóc mu odzyskać dawne życie... W obliczu nowych faktów Darek wykalkuluje, że nowa praca bardzo mu odpowiada. Niedługo później wyląduje w łóżku również z Emilią, która obieca, że zasponsoruje wyposażenie domu, którego pozbawiła go Aneta. Darek z "Na Wspólnej" i tak nie ma już nic do stracenia.

Na Wspólnej, odc. 2988. Darek (Michał Mikołajczak)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2988. Darek (Michał Mikołajczak)
Najnowsze