Na Wspólnej, odcinek 2985: Koniec kariery Darka! Aneta wbije Żbikowi nóż w plecy - ZWIASTUN

2019-11-22 7:25 sz
Na Wspólnej, odc. 2985. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2985. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

W 2985 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) straci prawo do wykonywania zawodu! Aneta (Dorota Krempa) oczywiście przyłoży do tego rękę. Prawniczka w akcie zemsty w 2985 odcinku "Na Wspólnej" nie zostawi na Żbiku suchej nitki. Darek zostanie wyrzucony z palestry! Co dalej stanie się ze Żbikiem? Zobaczcie ZWIASTUN 2985 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2985 - czwartek, 28.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Darek w serialu "Na Wspólnej" podjął decyzję, która na zawsze zmieni jego życie. Jakiś czas temu dowiedział się, że Aneta zdradziła go z prezesem Jankowskim (Paweł Hajnos) i nie było wiadomo, z którym z mężczyzn zaszła w ciążę. Po podsłuchaniu rozmowy Żbik w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" doprowadził do poważnej bójki z rywalem, który złożył zawiadomienie o napaści. Sprawa trafiła do odpowiednich organów i w 2985 odcinku Darek pożałuje emocjonalnej reakcji. 

ZOBACZ TEŻ >>> Na Wspólnej, odcinek 2988: Darek Żbik przez Anetę zostanie męską prostytutką- ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odc. 2985. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2985. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

Żbik nie spodziewał się, że sprawy tak się potoczą. Chciał wychować dziecko Anety, jednak niedawno w "Na Wspólnej" podjął decyzję, że to ostateczny koniec między nimi.

W 2985 odcinku "Na Wspólnej" komisja dyscyplinarna po raz kolejny spotka się w sprawie pobicia prezesa Jankowskiego. Na świadka zostanie wezwana Aneta i Darek w jednej sekundzie zda sobie sprawę, że nie powinien był kiedykolwiek zawierać małżeńskiego układu z bezwzględną wspólniczką. Kobieta w 2985 odcinku zezna przeciwko niemu i oczerni go przed komisją, która orzeknie, że Żbik nie powinien dłużej być adwokatem!

TEGO NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ >>> Na Wspólnej, odcinek 2994: Darek po stracie dziecka zapomni o Kasi! Znajdzie sobie nowe kochanki

Najnowsze