Na Wspólnej, odcinek 3288: Ślub Marty i Mikołaja w cieniu zdrady! Ukryją to przed wszystkimi - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3288: Ślub Marty i Mikołaja w cieniu zdrady! Ukryją to przed wszystkimi - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3288: Ślub Marty i Mikołaja w cieniu zdrady! Ukryją to przed wszystkimi - ZDJĘCIA

2021-08-26 22:39

W 3288 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do ślubu Marty (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaja (Krzysztof Wieszczek). Para stanie na ślubnym kobiercu, ale czy będzie szczęśliwa? Przecież niedługo w "Na Wspólnej" dojdzie do zdrady! Konarska na własne oczy zobaczy, jak jej narzeczony całuje się z Kamą (Angelika Kujawiak). Mimo to, w 3288 odcinku "Na Wspólnej" założy suknie ślubną i wraz z przyszłym mężem udadzą się do kościoła. Jak to możliwe, że Konarska wybaczy zdradę? Czy ostatecznie powie sakramentalne "tak"?

"Na Wspólnej" odcinek 3288 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3288 odcinku "Na Wspólnej" przyjdzie wielki dzień dla Konarskiej. Wreszcie stanie na ślubnym kobiercu z Mikołajem, który już jakiś czas temu jej się oświadczył. To bynajmniej nie były oświadczyny jak z bajki, bo w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" Mikołaj poprosił Martę o rękę w najmniej odpowiednim momencie, a ona zareagowała płaczem! Niestety nie tym ze szczęścia, a wylały się z niej smutne łzy. Później wcale nie było bardziej kolorowo, bo mężczyzna zaczął rozwijać swoją działalność medialną. Jego telewizyjną partnerką stała się Kama, a w prasie zaczęły pojawiać się nagłówki, że mają romans! Nawet matka Mikołaja zaczęła w to wierzyć, ale do pewnego czasu Konarska starała zachowywać spokój. Niestety szala się przeważy, kiedy przyłapie ich na pocałunku!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Będzie miało to miejsce w 3284 odcinku "Na Wspólnej", kiedy pojedzie po Mikołaja na jego spotkanie z inwestorami. Właśnie wtedy zobaczy, że jej własny narzeczony całuje Kamę! Konarska nie uwierzy własnym oczom i nie wiedząc co ma zrobić, po prostu ucieknie! To będzie jak cios w samo serce, ale mimo to w 3288 odcinku "Na Wspólnej" zdecyduje się wyjść za mężczyznę. Dlaczego? Ponieważ Mikołaj zacznie ją bardzo przepraszać i wyjaśni, że na spotkaniu polało się więcej wina, niż powinno się wypić, a Kamę poniosły emocje. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4 sezon. Przerażający dramat Jaśka na starość da mu się we znaki. Już nigdy nie będzie tak wyglądał - ZDJĘCIA

Dziennikarka nie da się tak łatwo "ugłaskać" w "Na Wspólnej" i w końcu sama uda się na ostrą rozmowę z rywalką. Panie wejdą w zaciętą dyskusję, a Mikołaj zadeklaruje, że Marta jest najważniejsza i dla niej może rzucić karierę telewizyjną. Ostatecznie para się pogodzi i w 3288 odcinku "Na Wspólnej" spotka się przed ołtarzem. Trudno powiedzieć, czy Marta i Mikołaj będą razem szczęśliwi po ślubie, ale aktorka Joanna Jabłczyńska dodała zdjęcie z planu, na którym potwierdza ślub i przyznaje, że sama nie wie jak do tego wszystkiego doszło!

„Jak do tego doszło nie wiem…” ? No dobra, ja wiem, a Wy dowiecie się już wkrótce w @nawspolnej_tvn ❤️" - podsumowała. 

Zobacz jak będzie wyglądał ślub Marty i Mikołaja w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze