Na Wspólnej, odcinek 3276: Agnieszka w ciężkim stanie po aferze z Rafałem i Heblem! Przypomni sobie ich ślub? - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3276: Agnieszka w ciężkim stanie po aferze z Rafałem i Heblem! Przypomni sobie ich ślub? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3276: Agnieszka w ciężkim stanie po aferze z Rafałem i Heblem! Przypomni sobie ich ślub - ZDJĘCIA

2021-08-24 19:44

W 3276 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka (Katarzyna Walter), która cierpi na amnezję po udarze znów będzie bliska śmierci! Afera jaką z troski o jej zdrowie wywołają Hebel (Tadeusz Huk) i Rafał (Lech Mackiewicz) wymknie się spod kontroli i doprowadzi do tego, że stan Olszewskiej znów się pogorszy. Ale to ochroniarz Hebla, Sebastian Cheblewski (Bartosz Głogowski) w 3276 odcinku "Na Wspólnej" sprowokuje awanturę z dramatycznym finałem. Kiedy Agnieszka zobaczy zdjęcia ślubne z Ryszardem, jego człowiek nie wytrzyma i wyjawi całą prawdę co ich łączy. Nikt nie przewidzi tragedii jaka się rozegra!

"Na Wspólnej" odcinek 3276 - wtorek, 24.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Przypadek sprawi, że w 3276 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka dowie się, że to wcale nie Rafał Sobczak jest jej mężem, że jest żoną doktora Heblewskiego, który tylko podaje się za jej lekarza. Atmosfera w mieszkaniu Agnieszki i Hebla z powodu jej przedłużającej się amnezji stanie się do nie wytrzymania. Były gangster przestanie nad sobą panować w kontaktach z Sobczakiem, który sprytnie wykorzystuje utratę pamięci Agnieszki na swoją korzyść. Cierpliwość Hebla w 3276 odcinku "Na Wspólnej" skończy się tuż po tym jak odkryje, że Sobczak chce go wykiwać. Między Ryszardem i Rafałem dojdzie do ostrej wymiany zdań, którą usłyszy Olszewska. I tak dowie się, że wcale nie jest żoną Sobczaka!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3277: Agnieszka i Hebel znowu razem. Odzyska pamięć, ale parę czeka kolejny dramat

Żeby mieć absolutną pewność w 3276 odcinku "Na Wspólnej" przeszuka sypialnię i znajdzie w niej album ze ślubnymi zdjęciami, na których będzie Ryszard. W jednej chwili Agnieszka przeżyje wstrząs, ale powoli zacznie sobie przypominać obrazy z przeszłości, jak rodziła się jej miłość do Hebla. Wieczorem w 3276 odcinku "Na Wspólnej" Olszewska zaprosi obydwu panów, żeby przeprowadzić konfrontację.

- Ostatnio zafundowaliście mi parę niespodzianek. Teraz moja kolej... Oszukujecie mnie i nie rozumiem o o chodzi! Chciałabym poznać prawdę... Wczoraj usłyszałam co nieco. Wiem, że pan nie jest lekarzem! Wiem, że ty nie jesteś moim mężem! - powie poruszona Agnieszka, która w 3276 odcinku "Na Wspólnej" nadal nie będzie wiedziała o co chodzi.

- Kochanie, nie wiem o czym mówisz. Coś ci się chyba przyśniło... - Rafał wmówi jej kolejne kłamstwa, by prawda nie wyszła na jaw. Nagle w 3276 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka wyciągnie album ze zdjęciami ślubnymi z Heblem. - Co to jest? Co to za fotomontaż?! To jest jakaś nowa sztuczka terapeutyczna, o co chodzi? - Sobczak będzie kłamał jak najęty, żeby ciągnąć dalej tę farsę.

A Hebel w 3276 odcinku "Na Wspólnej" ze względu na Agnieszkę potwierdzi jego słowa. - Eksperyment pamięciowy, taka nowoczesna technologia...

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3286: Bolesny cios dla Beaty. Usunie ciążę, której ona tak bardzo pragnie! - ZDJĘCIA

Napięcie sięgnie zenitu kiedy w 3276 odcinku "Na Wspólnej" ochroniarz Hebla przerwie milczenie. -Ja nie daję rady! Ja wysiadam, szefie!

- Szefie? - Agnieszka zapyta z niedowierzaniem. - Szefie! Ryszard Heblewski, pani mąż! Proszę bardzo! A z tym tutaj leszczem to była pani kiedyś! Dawno i nieprawda! To jest wasz dom i mieszkacie sobie tutaj razem od ślubu! Od pana Ryszarda dostała pani konia na urodziny. Pani zemdlała, a potem miała zwidy, że jest z tym tutaj i zaczął się cały ten cyrk, że nie wolno pani denerwować - wyjaśni Cheblewski. Od namiaru emocji Agnieszka w 3276 odcinku "Na Wspólnej" straci przytomność i wpadnie w ramiona Hebla, który przerażony rozkaże Rafałowi wezwać karetkę. Ryszard nie opuści żony ani na chwilę, a ona nieprzytomna zacznie sobie przypominać swoją przeszłość i wreszcie odzyska pamięć!

Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), Hebel Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk), Rafał (Lech Mackiewicz)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), Hebel Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk), Rafał (Lech Mackiewicz)
Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Najnowsze