Na Wspólnej, odcinek 3275: Hebel okrutnie zemści się na Rafale! Sobczak gorzko pożałuje, że próbował go oszukać

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3275: Hebel okrutnie zemści się na Rafale! Sobczak gorzko pożałuje, że próbował go oszukać

Na Wspólnej, odcinek 3275: Hebel okrutnie zemści się na Rafale! Sobczak gorzko pożałuje, że próbował go oszukać

2021-08-21 8:07

W 3275 odcinku „Na Wspólnej” Hebel (Tadeusz Huk) i Sobczak (Lech Mackiewicz) wciąż będą zacięcie walczyć o serce Agnieszki (Katarzyna Walter). Choć to Rafał będzie ciągle na prowadzeniu, to Ryszard drobnymi i czułymi gestami sprawi, że Olszewska powoli zacznie sobie wszystko przypominać! W 3275 odcinku „Na Wspólnej” Sobczak postanowi wykorzystać nadążającą się okazję i zapewnić sobie zdecydowaną przewagę nad Heblem! Postanowi go wykiwać, ale nie przewidzi, że Ryszard odczyta jego zamiary i okrutnie się na nim zemści!

"Na Wspólnej" odcinek 3275 - poniedziałek, 23.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3275 odcinku „Na Wspólnej” Hebel oraz Sobczak znów będą rywalizować o Agnieszkę, która ciągle będzie myślała, że to Rafał jest jej mężem! Ryszard jednak nie zamierza się poddać i wciąż małymi krokami będzie robił wszystko, aby Olszewska przypomniała sobie, że to właśnie za niego wyszła! Ryszard od rana będzie czarował Agnieszkę i czułymi gestami będzie sprawiał, że Olszewska będzie czuła się w jego towarzystwie o niebo lepiej niż z Rafałem! Sobczak w 3275 odcinku „Na Wspólnej” wyczuje, że Hebel powoli zaczyna zyskiwać w jej oczach, ale będzie zamierzał składać broni! Oświadczy, że przygotował dla Agnieszki specjalną niespodziankę i postanowi wykurzyć Ryszarda z domu!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3279: Ojciec Elizy zabierze syna pijakowi Zawadzie! Janusz wyjawi całą prawdę o układzie z Cieleckim

ZWIASTUN "Na Wspólnej", odcinek 3275

W 3275 odcinku „Na Wspólnej” Sobczak urwie się wcześniej z pracy i zostawi swojego podopiecznego (Sebastian Perdek) samego, co niespecjalnie mu się spodoba. Jednak, gdy pozna prawdziwy powód zmieni zdanie i zacznie kibicować swojemu menadżerowi, choć nie do końca będzie mógł zrozumieć jego intencje. 

- Muszę iść rozumiesz, muszę – oświadczy Rafał.

- A ta panna znowu. Przecież jak Cię kocha to poczeka, nie? – powie wyraźnie niezadowolony muzyk.

- Chodzi o to, żeby bardziej pokochała – oświadczy mu Sobczak.

- Jezus Maria co za różnica, czy – nie skończy zdania, gdyż wtedy w 3275 odcinku „Na Wspólnej” Sobczak pokaże mu piękną złotą bransoletkę z zawieszką, na której będzie widniał napis „Na zawsze razem”.

- A nie to co innego, stary. Wykosztowałeś się chyba, co? Na zawsze razem? Ale ona ma przecież męża, z tego co mówiłeś – nie do końca będzie mógł zrozumieć jego intencje.

- To jest swego rodzaju problem? Będzie się musiała z nim rozwieść. Wszystko w swoim czasie. A teraz założy tą bransoletkę i będzie pamiętać, że teraz jej serce należy już tylko i wyłącznie do mnie – powie zadowolony z siebie Rafał.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3278: Marta w niebezpieczeństwie. Śledztwo przeciwko Halickiemu skończy się w szpitalu

Na Wspólnej, odc. 3275: Rafał Sobczak (Lech Mackiewicz)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3275: Rafał Sobczak (Lech Mackiewicz)

Jeszcze w 3275 odcinku „Na Wspólnej” Rafał będzie chciał wręczyć Agnieszce wyjątkowy prezent na uroczystej kolacji, ale ona nie będzie miała ochoty i poprosi go, aby wieczór spędzili w domu. Wszystko dlatego, że Olszewska po rozmowie z Weroniką (Renata Dancewicz) tylko utwierdzi się w tym, że ją i doktora Hablewskiego w rzeczywistości łączy coś więcej! Sobczak zgodzi się na jej propozycję i przygotuje romantyczny wieczór, ale Agnieszka nie będzie miała zbytniej ochoty na biesiadowanie i będzie chciała się położyć, ale Rafał nie da za wygraną!

- Poczekaj jeszcze momencik, bo przecież obiecałem ci niespodziankę – powie, po czym uda się do szafki po pudełeczko z drogą bransoletką, ale ku jemu zaskoczeniu wcale jej tam nie będzie!

- Coś się stało? – spyta zaniepokojona Agnieszka.

- Po prostu brakuje mi słów – powie wkurzony Rafał, gdyż doskonale zda sobie sprawę, że za kradzieżą biżuterii stoi Hebel, który próbował go ośmieszyć!

- Po prostu brakuje mi słów, aby wyrazić to, co chciałby ci powiedzieć. Więc powiem najprościej jak potrafię prosto z serca Agnieszka. Kocham cię i chciałbym, abyś spędziła ze mną resztę swojego życia – spróbuje się wybronić, czym wzruszy Agnieszkę.

Niestety miłe chwile w 3275 odcinku „Na Wspólnej” przerwie Ryszard, którego wizyta mocno zirytuje Rafała. Jednak to Hebel będzie górą i z uśmiechem na ustach zaprezentuje Sobczakowi swoje zwycięstwo.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3276: Agnieszka odzyska pamięć! Dramatyczny finał konfrontacji z Heblem i Rafałem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odc. 3275: Rafał Sobczak (Lech Mackiewicz)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3275: Rafał Sobczak (Lech Mackiewicz)
Najnowsze