Na Wspólnej, odcinek 3276: Agnieszka odzyska pamięć! Dramatyczny finał konfrontacji z Heblem i Rafałem - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3276: Agnieszka odzyska pamięć! Dramatyczny finał konfrontacji z Heblem i Rafałem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3276: Agnieszka odzyska pamięć! Dramatyczny finał konfrontacji z Heblem i Rafałem - ZDJĘCIA

2021-08-11 16:38

W 3276 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka (Katarzyna Walter) przypomni sobie, że to Ryszard Hebel (Tadeusz Huk), a nie Rafał (Lech Mackiewicz) jest jej prawdziwym mężem! Los sprawi, że po utracie pamięci Olszewska przypadkowo usłyszy rozmowę, dzięki której uświadami sobie, za kogo tak naprawdę wyszła. Znajdzie także zdjęcie ślubne z Heblem. Ale Rafał w 3276 odcinku "Na Wspólnej" tak łatwo nie opuści. Między nim a Ryszardem dojdzie do ostrego starcia, którego koniec będzie dramatyczny dla Agnieszki. Straci przytomność i znów traci do szpitala. Co jej będzie? Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3276 - wtorek, 24.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Amnezja Agnieszki z "Na Wspólnej" to efekt udaru mózgu, jakiego doznała podczas przejażdżki konnej. Wypadek Agnieszki omal nie skończył się jej śmiercią. Hebel odchodził od zmysłów ze strachu o życie żony, ale najgorsze spotkało go kiedy Olszewska po odzyskaniu przytomności wcale go nie poznawała. W jej pamięci i sercu to Rafał był jej ukochanym! Zdesperowany były gangster zgodził się na to, że Rafał zamieszkał z nimi i udał partnera Agnieszki. Tymczasem Ryszard podawał się za lekarza, który ma zadbać o to, by Agnieszka wszystko sobie przypomniała. Przełom nastąpi w 3276 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Olszewska podsłucha rozmowę, z której będzie wynikało, że to Hebel jest jej mężem.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja pobita przez Tomka! Rzuci się na nią kiedy przyzna się do zdrady - ZWIASTUN

I nagle w 3276 odcinku "Na Wspólnej" stanie się cud! W głowie Agnieszki przewiną się obrazy ostatnich lat spędzonych z Ryszardem, a także mgliste wspomnienia o Rafale. Uświadomi sobie, że jest żoną Hebla, a nie Rafała. Po przeszukaniu pokoju natrafi na swoje zdjęcia ślubne z Ryszardem. Wieczorem dojdzie do konfrontacji Olszewskiej i obu panów. Pod wpływem emocji w 3276 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do ostrej wymiany zdań. Agnieszka pokaże Rafałowi zdjęcia ze ślubu z Heblem i zapyta o co tak naprawdę chodzi, dlaczego mąż udaje jej lekarza. Co odpowie jej były kochanek?

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3283: Jaruś w ciężkim stanie w szpitalu! Desperacka ucieczka od pijaka Zawady doprowadzi do tragedii - ZDJĘCIA

Rafał w 3276 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miał nic na swoje usprawiedliwienie. Oprócz tego, że desperacko chciał ją odzyskać. Wykorzystując nawet amnezję Agnieszki. Afera w mieszkaniu Olszewskiej i Hebla będzie miała fatalny koniec. Pod wpływem silnych przeżyć Agnieszka nagle straci przytomność. Udar mózgu, który omal jej nie zabił, poważnie osłabił jej organizm i w 3276 odcinku "Na Wspólnej" nastąpią tego skutki. Przerażony Hebel wezwie karetkę do nieprzytomnej żony, która znów trafi do szpitala. Jej stan będzie poważny, ale stabilny.

W kolejnym 3277 odcinku "Na Wspólnej" Ryszard oraz Rafał będą musieli czekać, aż ich ukochana się obudzi. Obaj panowie przeżyją chwile niepewności, którego z nich Olszewska będzie pamiętać. Na szczęście Hebel odzyska żonę!

Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), Hebel Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), Hebel Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk)
Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), Hebel Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk), Rafał (Lech Mackiewicz)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), Hebel Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk), Rafał (Lech Mackiewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze