Na Wspólnej, odcinek 3269: Psychopatka Klaudia dopnie swego. Potwornie zakończy związek Igi i Michała

i

Autor: Instagram Na Wspólnej, odcinek 3269: Psychopatka Klaudia dopnie swego. Potwornie zakończy związek Igi i Michała

Na Wspólnej, odcinek 3269: Psychopatka Klaudia dopnie swego. Potwornie zakończy związek Igi i Michała

2021-07-15 13:30

Psychopatka Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich) w 3269 odcinku "Na Wspólnej" dopnie swego! Od początku chciała rozbić związek Igi (Lidia Sadowa) i Michała (Robert Kudelski) i wreszcie jej się uda. Rozprawi się z Przybysz koncertowo, a Brzozowski będzie nadal zaślepiony wizją odnalezienia Kingi (Ilona Wrońska). W ogóle się nie spodziewa, że podejrzana Klaudia z "Na Wspólnej" nie zna jego żony i wpadła w obsesję. Pokaże na co ją stać i zacznie udawać Kingę... Tylko Iga zorientuje się, że to chore, ale nie wytrzyma dłużej podłego zachowania niedoszłego męża i rozpocznie się afera.

"Na Wspólnej" odcinek 3269 - czwartek, 05.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3269 odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie kres związku Igi i Michała. Jeszcze niedawno miał być ślub, ale wszystko przerwał Tadeusiak (Dariusz Wnuk), który podał nowe informacje na temat zaginięcia Kingi. Właśnie wtedy w "Na Wspólnej" wkroczyła Klaudia, która stwierdziła, że razem z Brzozowską zostały porwane i więzione w tajemniczym domu pod miastem. Żeby uwiarygodnić wersję, zaczęła współpracować z policją, a Michał zyskał wielką nadzieję, że żona żyje.

Tylko Iga w "Na Wspólnej" od początku nie zaufała kobiecie i stawała się coraz bardziej zazdrosna o jej kontakty z niedoszłym mężem. Ta sytuacja znajdzie w końcu swój koniec, którego zapewne nikt się nie spodziewa. Klaudia może i zachowywała się dziwnie, ale nie wiadomo było, że jest aż taką psychopatką! 

Przeczytaj: Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Związek Igi i Michała w 3269 odcinku "Na Wspólnej" zawiśnie na włosku. Przybysz weźmie sprawy w swoje ręce i osobiście spotka się z Klaudią. Właśnie wtedy zauważy, że kobieta wygląda jak Kinga! Będzie miała jej makijaż i ubrania, ale też włosy! To wprawi policjantkę w osłupienie i da ostateczny dowód, że zachowanie Klaudii z "Na Wspólnej" nie jest normalne. Będzie myślała, że zaślepiony Michał wreszcie otworzy oczy, ale nic bardziej mylnego. On nadal pozostanie przy zaufaniu do Klaudii.

Przeczytaj: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

W 3269 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielkiej afery między niedoszłymi małżonkami. Iga nie wytrzyma dłużej bycia na dalszym planie i wiecznej obecności Klaudii w jej życiu. Brzozowski w ogóle tego nie zrozumie, więc rozpęta się awantura. Niestety Klaudia w 3269 odcinku "Na Wspólnej" dopnie swego, bo Iga wyprowadzi się od mężczyzny! Taki krok to właściwie koniec ich związku, a oboje jeszcze nie wiedzą, że przebiegła Sobieraj szykuje dla Michała tragiczny los. On do końca nie zorientuje się w podłej grze psychopatki. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze