Na Wspólnej, odcinek 3255: Iga zostawi Michała?! Nie wytrzyma jego podejrzliwości i awantur

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3255: Iga zostawi Michała?! Nie wytrzyma jego podejrzliwości i awantur

Na Wspólnej, odcinek 3255: Iga zostawi Michała?! Nie wytrzyma jego podejrzliwości i awantur

2021-06-30 12:19

Iga (Lidia Sadowa) w 3255 odcinku "Na Wspólnej" nie wytrzyma zachowania Michała (Robert Kudelski), który zatraci się w obsesji na punkcie zaginięcia Kingi (Ilona Wrońska). Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich) tylko podsyci i tak już napiętą atmosferę. W "Na Wspólnej" okaże się, że kobieta coraz bardziej miesza między Brzozowskim i jego niedoszłą żoną. Przybysz poczuje się jak wyrzutek i zarzuci Michałowi najgorsze. Nie wytrzyma jego podejrzliwości i afer, przez które wyładuje stres dotyczący Kingi.

"Na Wspólnej" odcinek 3255 - wtorek, 13.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3255 odcinku "Na Wspólnej" Iga uzna, że zachowanie Michała jest przesadą. Brzozowski rozkręci awanturę, bo dowie się, że Iga potajemnie rozmawiała z Klaudią o Kindze. Przybysz nie wytrzyma jego ciągłej podejrzliwości i szukania problemów. Policjantka cały czas starała się dotrzeć do prawdy o Brzozowskiej, a zostanie oskarżona o knucie. To bardzo jej się nie spodoba i wygarnie Michałowi, co sądzi o jego obsesji.

Odkąd w życiu Brzozowskiego z "Na Wspólnej" pojawiła się Klaudia, on zaczął całkiem wariować. Jest przekonany, że kobieta doprowadzi go do prawdy o Kindze. Tymczasem nawet nie wiadomo czy Klaudia podaje prawdziwe informacje i jest godna zaufania. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Iga w 3255 odcinku "Na Wspólnej" postawi Michała pod ścianą. Nie wytrzyma i zagrozi zakończeniem ich związku! Tak ostro jeszcze nigdy nie zagrała. Chciała przecież wyjść za mąż za Brzozowskiego, a przez nieudany ślub i nowe informacje o Kindze stwierdzi, że może nie ma dla nich nadziei. Nic zresztą dziwnego, skoro Michał odsunął ją na dalszy plan i myśli jedynie o zaginięciu żony. Jednocześnie zapewniał Igę, że jego małżeństwo należy do przeszłości i jeszcze zanim Kinga zaginęła, on nie widział dla nich szans. Jak widać, mogą być to jedynie puste słowa. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma sobowtóra na planie! Tak wygląda drugi Marcin - ZDJĘCIA

W 3255 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do ostrej konfrontacji między Igą a Michałem. Przybysz poczuje się oskarżona, że kontaktuje się z Klaudią, a przecież przez cały czas chciała pomóc w śledztwie. Co prawda, szukała Kingi głównie z własnych pobudek, bo nie chciała, by Brzozowska cały czas stała między nią a niedoszłym mężem. Niestety szybko się okazało, że temat Kingi omamił Michała i nie jest w stanie o niczym innym myśleć. Iga postawi go w trudnej sytuacji. Opamięta się i przestanie obsesyjnie myśleć o Brzozowskiej? Jeśli nie, Iga może spełnić groźbę i z ich związku nic nie zostanie. 

Najnowsze