Na Wspólnej, odcinek 3251: Zuza przejmie firmę zmarłego ojca i narazi całą rodzinę na niebepieczeństwo - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3251: Zuza przejmie firmę zmarłego ojca i narazi całą rodzinę na niebepieczeństwo - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3251: Zuza przejmie firmę zmarłego ojca i narazi całą rodzinę na niebepieczeństwo - ZDJĘCIA

2021-06-24 16:21

W 3251 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha), która przyjmie spadek po zmarłym ojcu dokona szokującego odkrycia w firmie transportowej Huberta Leszczyńskiego (śp. Andrzej Blumenfeld)! Ostatnią wolą ojca Zuzy było, by to właśnie ona stanęła na czele jego biznesu, ale w 3251 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że w firmie swoje rządy wprowadził już zastępca zmarłego szefa, Marczak (Jakub Wons). Podejrzany biznesmen będzie chciał sprzedać wszystko Szwedom, a Zuza stanie się jego wrogiem numer jeden. Przez to, że zostanie właścicielką firmy narazi siebie i całą rodzinę Hofferów na niebezpieczeństwo. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3251 - wtorek, 6.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć ojca Zuzy w "Na Wspólnej" i spadek, jaki dostanie po Leszczyńskim wywrócą życie rodziny młodych Hofferów do góry nogami. Od lat Zuza nie miała żadnych wieści od Huberta. Ojciec wyjechał za granicę, ożenił się, założył nową rodzinę i nie utrzymywał z nią kontaktu. Wiadomość, że Leszczyński nie żyje w 3248 odcinku "Na Wspólnej" będzie dla Zuzy potężnym ciosem. Nie wiedziała ojca od tak dawna i nie miała okazji nawet się z nim pożegnać! A do tego spadek zmarłego Huberta poróżni ją z macochą Mileną (Paulina Napora), która będzie chciała zgarnąć wszystko dla siebie. Chciwa Leszczyńska nie dopuści do tego, by Zuza dostała to, co jej się nie należy! Dlatego zacznie knuć intrygi przeciwko pasierbicy.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3251: Okropny finał seksu Anastazji i księdza Olka! To ją zupełnie załamie, a jeszcze wróci Tomek - ZDJĘCIA

Zuza w 3251 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miała pojęcia do jakich nieczystych zagrywek dochodzi w firmie transportowej ojca. Dostanie raport o stanie przedsiębiorstwa, ale ponieważ zupełnie nie będzie się na tym znała o radę poprosi Bogdana Berga (Wojciech Brzeziński). Z dokumentów firmy będzie wynikało, że grozi jej bankructwo, że wielu kierowców i innych pracowników może trafić na bruk.

W tej dramatycznej sytuacji w 3251 odcinku "Na Wspólnej" Zuza przyjdzie do biura bez zapowiedzi. Przypadkiem odkryje, że zastępca zmarłego Huberta, przebiegły i interesowany Marczak, właśnie negocjuje sprzedaż interesu szwedzkim biznesmenom. Reakcja Zuzy będzie natychmiastowa - zwolni współpracownika swojego ojca! I narazi się na zemstę Marczaka.

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda

Sprawdź też: Na Wspólnej. To w tym domu Kinga była uwięziona przez psychopatę z podejrzaną Klaudią! Odnajdą ją martwą?

Kim będzie Marczak w "Na Wspólnej" i w jaki sposób odegra się na Zuzie, że powstrzyma sprzedaż firmy? Zastępca in wspólnik zmarłego Huberta będzie blisko związany z Mileną. Wciągnie wdowę po Leszczyńskim w spisek przeciwko Hofferowej. W grę będą wchodziły bowiem ogromne pieniądze. A Zuza się nie podda! Nawet kiedy w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" w firmie wybuchnie strajk, a kierowcy zaczną się buntować, że ich szefem jest teraz kobieta, która w dodatku nie zna się na interesie.

Na Wspólnej odc. 3252. Marczak (Jakub Wons), Milena (Paulina Napora)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3252. Marczak (Jakub Wons), Milena (Paulina Napora)
Na Wspólnej odc. 3251. Zuza (Małgorzata Socha)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3251. Zuza (Małgorzata Socha)
Najnowsze