"Na Wspólnej" odcinek 2848 - środa, 27.03.2019, o godz. 20.15 w TVN
Olaf z "Na Wspólnej" wpakował się w romans ze swoją niewidomą klientką z klubu fitness i nie był w stanie w porę wyplątać się z tej toksycznej relacji. Nawet gdy dowiedział się o ciąży Marty. Strata dziecka była dla wielkim ciosem. W tym czasie Konarska dowiedziała się też o jego zdradzie. Poronienie pociągnęło za sobą trudne rozstanie. Załamany Olaf znów dał się omotać Adzie. Zamieszkał u kochanki, bo nie miał gdzie się podziać. Ale ten związek i tak będzie skazany na porażkę.
W 2848 odcinku "Na Wspólnej" Kubicki z trudem zniesie obecność niewidomej Ady. - Może znajdź sobie faceta normalnego, bez problemów - krzyknie do kochanki w emocjach. - Nie wyżywaj się na mnie! - w oczach dziewczyny pojawią się łzy.
- Nie wyżywam się! - odpowie wzburzony Olaf, który nie będzie dojść do siebie po śmierci dziecka i rozstaniu z Martą.
Kolejne spotkanie z ukochaną i jej synkiem Ksawerym (Adam Tomaszewski) jeszcze pogorszy stan Olafa. Wreszcie Ada zdobędzie się na niezwykły gest wobec kochanka. W 2848 odcinku "Na Wspólnej" wyczuje bowiem jak bardzo Olaf się męczy z nią po tym co się stało. Niewidoma dziewczyna spotka się z Konarską i poprosi ją, żeby dała Olafowi szansę! Ona na zawsze usunie się z ich życia. - Możecie do siebie wrócić... Jeśli to się uda, to przysięgam, że nigdy więcej mnie nie zobaczysz!
Słowa Ady sprawią, że Marta nie będzie wiedziała czy wybuchnąć śmiechem czy przepędzić kochankę swojego byłego!