Na Wspólnej, odcinek 2722: Okrutne wyznanie Darka! Nigdy nie kochał Kasi

2018-07-18 10:09 Ag

Bezlitosne zerwanie w "Na  Wspólnej", podczas którego Darek Żbik (Michał Mikołajczak) pokaże swoją prawdziwą twarz! Przebiegły prawnik osiągnie swój cel i sprawi, że Aneta (Dorota Krempa) znów wpadnie w jego sidła. Kosztem Kasi (Julia Chatys), którą rzuci w 2722 odcinku "Na Wspólnej"! Zrobi to w najgorszy z możliwych sposobów. Powie naiwnie zakochanej dziewczynie, że nigdy jej nie kochał, że tylko zabawił się jej kosztem. Jak zareaguje Kasia? Czy to będzie ostateczny koniec romansu Kasi i Darka?

"Na Wspólnej" odcinek 2722 - wtorek, 2.08.2018, o godz. 20.15 w TVN

Plan Darka z "Na Wspólnej", by znów zdobyć zaufanie Anety i później dobrać się do jej pieniędzy odziedziczonych po śmierci wujka milionera Stanisława Olczyka zadziała! Była kochanka Żbika ulegnie jego czarowi. Wyląduje w łóżku prawnika, uwierzy w jego deklarację uczuć. A co z Kasią?


Niestety zakochana dziewczyna boleśnie się przekona jak naiwna była gdy uwierzyła, że Darkoiw naprawdę na niej zależy. W 2722 odcinku "Na Wspólnej" po powrocie do mieszkania swojego ojca Bogdana (Wojciech Brzeziński) i macochy Joanny (Anna Cieślak) pogrąży się w rozpaczy.

Przez bliskimi będzie jednak udawała, że wszystko jej w porządku, że rozstanie z Darkiem nie zrobiło na niej żadnego wrażenia, bo przecież nie planowała z nim ślubu. Prawda będzie jednak zupełnie inna - Kasia poczuje jakby jej serce rozpadło się na miliony kawałków. Odrzuci pomoc Joanny, bo uzna, że nie potrzebuje niczyjej litości.

W 2722 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do ostatniego spotkania byłych kochanków. Kasia pójdzie do Darka po swoje rzeczy. Żbik niczym najgorszy drań potraktuje ją jak nieproszonego gościa. Z bezwzględną szczerością powie jej prosto w oczy, że nigdy jej nie kochał. W odpowiedzi Kasi wymierzy mu siarczysty policzek. Po chwili zauważy wychodzącą z sypialni Darka Anetę...

Najnowsze