Na Wspólnej, odcinek 2723: Darek oświadczy się Anecie! Kochanka zaśmieje się mu w twarz

2018-07-26 7:09 emagu

W „Na Wspólnej” Darek (Michał Mikołajczak) zostawi Kasię (Julia Chatys) dla Anety (Dorota Krempa), której się oświadczy! Żbik łasy na pieniądze kochanki postawi wszystko na jedną kartę. Czy w 2723 odcinku „Na Wspólnej” jego misterny plan się powiedzie? Jeśli Aneta wyjdzie za Darka, kancelaria jej wuja stanie się też jego własnością! Bergówna nie zniesie rozstania i zacznie topić smutki w alkoholu…

"Na Wspólnej" odcinek 2723 - środa, 1.08.2018, o godz. 20.15 w TVN

Kasia dopiero się przekona, jakim draniem jest Darek. Przystojny prawnik to łamacz kobiecych serc i przebiegły manipulant! Związek z młodziutką Bergówną przestał mu się opłacać. Teraz na pierwszym miejscu będzie Aneta, której umierający wuj przepisze kancelarię.

W nowych odcinkach „Na Wspólnej” Darek zostawi Kasię dla byłej kochanki, z którą chce się związać dla korzyści majątkowych. W 2723 odcinku „Na Wspólnej” Żbik oświadczy się koleżance po fachu! Podczas romantycznej kolacji wyzna jej miłość i niespodziewane uklęknie. Czy namówi Anetę na ślub i zostanie oficjalnym właścicielem jej kancelarii?

Aneta nie jest głupia i nie wierzy w dobre intencje Darka. Od razu parsknie śmiechem! Doskonale wie, że jemu chodzi tylko o pieniądze i zawodowy dorobek wuja… Prawnik będzie załamany, ale to nic w porównaniu z tym, co będzie przeżywać Kasia.

Bergówna porzucona przez Darka zacznie pić. Nie będzie mogła pogodzić się z rozstaniem i wróci do domu kompletnie pijana. Co wydarzy się dalej? Czy Żbik będzie chciał do niej wrócić po tym, jak Aneta da mu kosza?

Najnowsze