Na sygnale. Tajny ślub Artura Góry i Beaty Górskiej w nowym sezonie. Nikt nie będzie o tym wiedział – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Na sygnale. Tajny ślub Artura Góry i Beaty Górskiej w nowym sezonie. Nikt nie będzie o tym wiedział – ZDJĘCIA

Na sygnale. Tajny ślub Artura Góry i Beaty Górskiej w nowym sezonie. Nikt nie będzie o tym wiedział – ZDJĘCIA

2021-08-25 14:21

W nowym sezonie „Na sygnale” szykują się poważne zmiany i nie mamy tu na myśli tylko przeniesienia emisji z TVP 2 do TVP1! Artur Góra (Tomasz Piątkowski) w końcu zdobędzie serce pięknej Beaty Górskiej (Justyna Sieniawska) i postanowi iść za ciosem! W 329 odcinku „Na sygnale” okaże się, że długie starania Góry przyniosą swój efekt, gdyż zakochani staną na ślubnym kobiercu w tajemnicy przed wszystkimi ratownikami! Niestety nie wszystko ułoży się po ich myśli, a o wszystkim dowie się Nowy (Kamil Wodka)! Ich ślub stanie pod dużym znakiem zapytania. Poznaj szczegóły!

Ślub Góry i Górskiej w nowym sezonie „Na sygnale”! Pojawią się pewne komplikacje!

Nowy sezon „Na sygnale” zszokuje, gdyż zajdą w nim spore zmiany! Tak jak pisaliśmy TUTAJ nowy sezon „Na sygnale” wystartuje 9 września, jednak nie w TVP2, a w TVP1! Na widzów ponownie będą czekały po dwa odcinki ich ulubionego medycznego serialu – jeden w czwartek o 21:30, a drugi w piątek o tej samej godzinie! Ale to nie jedyne zmiany, jakie zajdą w nowym sezonie „Na sygnale”, gdyż w życiu bohaterów zmieni się jeszcze więcej! Widzowie „Na sygnale” będą świadkami ślubu Artura Góry i Beaty Górskiej, na co jednoznacznie wskazuje zdjęcie zamieszczone na Instagramie „Na sygnale”! Widzimy na nim Górę i Górką w towarzystwie Patryczka. Nic nie wzbudzałoby podejrzeń, gdyby nie fakt, że doktor Górska pozuje w sukni ślubnej, z kolei obaj panowie pięknie prezentują się w garniturach! Dość wymowny jest również sam opis zdjęcia, który rozwiewa wszelkie możliwości!

-  Zmiany, zmiany, zmiany... nie tylko u naszych bohaterów (a jak widać, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!), ale też w emisji! – czytamy pod zdjęciem ślubnym Góry i Górskiej.

Patrz też: Martyna odejdzie z Na sygnale? Monika Mazur zabrała głos w sprawie zniknięcia uwielbianej bohaterki!

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną

Fani „Na sygnale” po prostu oszaleli i już nie mogą doczekać się startu nowego sezonu i długo wyczekiwanego przez nich momentu! Od początku kibicowali Arturowi, aby w końcu ułożył sobie życie i zaczął być naprawdę szczęśliwy. Tragiczna śmierć Renaty (Agata Załęcka), a następnie ukochanej Lidki (Anna Haba) spowodowała, że Góra już totalnie stracił wiarę w miłość. Ratownik próbował ułożyć sobie życie z doktor Górską, jednak robił to jedynie dla dobra Patryczka. Z czasem naprawdę zakochał się w urokliwej Beacie i postanowił o nią zawalczyć! Choć Górska notorycznie go odrzucała, to jego bohaterska postawa w ostatnim 320 odcinku „Na sygnale” tak bardzo przypadła jej do gustu, że postanowiła dać im szansę! Jak widać Góra wcale jej nie zmarnował!

Dla wszystkich widzów „Na sygnale” mamy bardzo dobrą wiadomość, gdyż jak podaje „Świat Seriali” Góra i Górska faktycznie staną na ślubnym kobiercu i to już w 329 odcinku „Na sygnale”!  

Zobacz także: Na sygnale. Rodzina Basi i Adama ostatecznie się rozpadnie! Ich syn Tadzio wybierze Kubę na nowego tatę

W 329 odcinku „Na sygnale” Góra bardzo szybko będzie chciał skończyć dyżur, czym wzbudzi zainteresowanie kolegów ze stacji. Oczywiście Artur nie przyzna im się, dlaczego aż tak bardzo zależy mu na czasie. Niestety nie wszystko będzie układało się po jego myśli, gdyż jak na złość zepsuje mu się samochód. Artur będzie kompletnie załamany i pomyśli nawet o odwołaniu ślubu. W końcu weźmie się w garść i poprosi o pomoc nową ratowniczkę Britney (Paulina Zwierz), ale niedługo później jego słodką tajemnicę okryje również Nowy!

- Trzeba wszystko odwołać. Nie odbiorę garnitur – powie przygnębiony Artur, który będzie miał na sobie koszulkę w kwiaty.

W 329 odcinku „Na Sygnale” Britney stwierdzi, że Góra nie może iść tak ubrany na ślub, ale na szczęście Nowy znajdzie na to rozwiązanie i zaproponuje, aby Artur pożyczył garnitur od ich nowego przełożonego, Benia (Hubert Jarczak).

- Benio na pewno ma garnitur. Ciągle chodzi na spotkania – zaproponuje Górze, choć w głębi serca będzie miał ogromny żal do Artura, że nie powiedział swoim kolegom ani słowa o swoim ślubie.

Spójrz również: Martyna z Na sygnale pochwaliła się jak mieszka! Zwłaszcza taras w mieszkaniu Moniki Mazur zwala z nóg - ZDJĘCIA

Jeszcze w 329 odcinku „Na Sygnale” Nowy wprost spyta Góry, dlaczego chcieli zachować swój ślub w tajemnicy, na co Artur odpowie mu bez wahania, że zarówno dla niego, jak i Górskiej ślub to jedynie formalność i nie chcieli niepotrzebnie zawracać wszystkim głowy. Liczy się przede wszystkim dobro Patryczka!

- Dla Patryczka to robimy, żeby go Beata mogła przysposobić – uśmiechnie się do Nowego, który zapewni go, że wszyscy im kibicują.

Wtedy w 329 odcinku „Na Sygnale” Artur zacznie mieć drobne wyrzuty sumienia i postanowi wytłumaczyć, dlaczego tak naprawdę nie chcieli nikomu mówić o ślubie. Nowy będzie zdumiony jego słowami i szybko zapewni go, że się mylił.

- Zaraz by trzeba było wesele robić... Jakieś szopki... – zacznie się tłumaczyć, ale Gabriel szybko mu przerwie.

- Wcale nie. Szampan w bistro by wystarczył. Szczerze, doktorze, jest mi trochę przykro. I kawalerski nas ominął - wytknie mu.

- Jak bym powiedział w pracy, to i matce bym musiał. A ona by nam żyć nie dała – w końcu wyrzuci to z siebie.

- Ale świadków musiał pan wtajemniczyć - stwierdzi Nowy, czym mocno zdziwi Górę, który nie miał pojęcia, że na ślubie cywilnym również muszą być świadkowie!

- Na ślubie trzeba mieć świadków – uświadomi go.

Na szczęście w 329 odcinku „Na Sygnale” Nowy i Britney zgodzą się zostać świadkami na ślubie Góry i Górskiej, jednak radość nie potrwa długo! Uroczystość będzie trzeba przerwać i to w decydującym momencie? Co się stanie? Czy Artur i Beata finalnie zostaną małżeństwem? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach „Na sygnale” po wakacjach!

Patrz także: Na dobre i na złe. Ciężko ranny Tadek wróci do zdrowia! Falkowicz przyjmie go pod swoje skrzydła w zamian za ratowanie Kasi

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze