Na sygnale. Kiedy nowe odcinki po przerwie? Znamy datę emisji! Sprawdź co wydarzy się w nowym sezonie!

i

Autor: Artrama Na sygnale. Kiedy nowe odcinki po przerwie? Znamy datę emisji! Sprawdź co wydarzy się w nowym sezonie!

Na sygnale. Kiedy nowe odcinki po przerwie? Znamy datę emisji! Sprawdź co wydarzy się w nowym sezonie!

2021-08-10 15:03

Kiedy TVP pokaże nowe odcinki „Na sygnale”? Znamy datę premiery nowego sezonu „Na sygnale” po przerwie wakacyjnej! Na 321 odcinek uwielbianego serialu medycznego przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale na szczęście wcale nie tak długo jak mogłoby się wydawać! Co się wydarzy w nowym sezonie „Na sygnale” po wakacjach? Szykuje się ostra walka o serce Basi (Anna Wysocka-Jaworska) między Adamem (Konrad Darocha) a Kubą (Wojciech Zygmunt), do zespołu dołączy nowa ratowniczka, a także Martynka (Monika Mazur) przejdzie metamorfozę i pomyśli o zmianie zawodu. Oprócz tego, dowiemy się jak potoczyły się losy doktora Góry (Tomasz Piątkowski) i doktor Górskiej (Justyna Sieniawska) oraz kim tak naprawdę jest Benio (Hubert Jarczak)! Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Znamy datę emisji nowego sezonu "Na sygnale"! Co wydarzy się w nowym sezonie?

Kiedy TVP 2 rozpocznie nadawanie nowego sezonu „Na sygnale” po wakacjach? Dla wszystkich fanów medycznego serialu mamy bardzo dobrą wiadomość, gdyż na 321 odcinek wcale nie będzie trzeba czekać tak długo! Nowy sezon zapowiada się naprawdę fascynująco, choć tak naprawdę jeszcze nie opadły emocje po poprzednim, gdyż scenarzyści „Na sygnale” zostawili widzów w niepewności, co tak naprawdę łączy nowego szefa stacji z Wiktorem Banachem (Wojciech Kuliński) i dlaczego uwielbiany doktor chciał z jego powodu zrezygnować z pracy!

Oprócz tego w ostatnim sezonie „Na sygnale” widzowie pasjonowali się wątkiem Basi, która łączyła pracę w pogotowiu z samotnym wychowaniem Tadzia (Noah Culbreth) i jego późniejszą chorobą! Po tym jak Adam zostawił swoją rodzinę i trafił do sekty, jego żoną coraz bardziej zaczął interesować się Kuba, który niestety grał na dwa fronty z Sonią (Natalia Rewieńska). Poza tym widzowie „Na sygnale” z olbrzymim zaciekawieniem śledzili nietrafne podboje miłosne doktora Góry w kierunku doktor Górskiej, która w ostatnich odcinkach w końcu mu uległa!

Patrz też: Barwy szczęścia. Zadłużony Romanowski zniszczy życie kolejnej kobiecie. To co zrobił Agacie było dopiero początkiem

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną

Część z tych wątków wyjaśni się już w 321 odcinku „Na sygnale” po wakacjach, które telewizyjna Dwójka pokaże już 9 września! Wiele wskazuje na to, że nie będzie żadnych zmian w emisji „Na sygnale” i widzowie znów będą mogli śledzić losy swoich ulubionych ratowników w każdy czwartek o 20.55! A w nowym sezonie „Na sygnale” emocji z pewnością nie zabraknie!

Przede wszystkim będzie dalszy ciąg przetasowań kadrowych. Już w ostatnim sezonie na stanowisku szefa stacji Kubę zastąpił nowy ratownik Beniamin, który w przeszłości zajmował się medycyną estetyczną. Benio wkupił się w łaski wszystkich ratowników poza Wiktorem, który nawet z jego powodu chciał odjeść z pracy! W nowym sezonie „Na sygnale” po przerwie wakacyjnej do zespołu dołączy kolejna ratowniczka – Britney, którą zagra młodziutka Paulina Zwierz. Fani już podejrzewają, ze urocza blondynka nieźle namiesza w życiu Kuby, choć niektórzy łączą ją z nowym szefem stacji, który podobnie jak poprzedni, słynie ze słabości do pięknych kobiet i co ciekawe obaj mają podobny gust, gdyż swego czasu panowie starali się o Martynkę!

Poza tym w jednym z odcinków zobaczymy dość kontrowersyjną Lilkę (Monika Mielnicka) z „M jak miłość”, której widzowie mają za złe, w jaki sposób potraktowała biednego Mateusza (Krystian Domagała)! W nowym sezonie „Na sygnale” Mielnicka zagra młodą mamę, która będzie walczyć o życie!

Zobacz także: M jak miłość. Iza i Marcin wreszcie razem szczęśliwi jak nigdy! Chodakowski w końcu wyleczy się z chorej zazdrości

Bardziej prawdopodobnym scenariuszem będzie ten, że to Benio zainteresuje się swoją nową podopieczną, gdyż Kuba usilnie będzie starał się o względy Basi, o którą w nowym sezonie „Na sygnale” zawalczy również Adam! Przyjaciel Piotra (Dariusz Wieteska) wreszcie się opamięta i postanowi odzyskać rodzinę, choć na jego drodze stanie bardzo mocny przeciwnik, do którego jego żona ma olbrzymią słabość! Co więcej, Kubę również bardzo polubił Tadzio, a na dodatek w ostatnim czasie miał okazję spędzić z nim więcej czasu niż z własnym ojcem! W nowym sezonie „Na sygnale” po przerwie wakacyjnej Szczęsny jeszcze mocniej zbliży się do Tadzia, który wyzna własnemu ojcu, że bardzo dobrze czuje się w towarzystwie nowego znajomego mamy! Wygląda na to, że między panami szykuje się ostra walka!

W nowym sezonie „Na sygnale” po przerwie wakacyjnej wiele zmieni się w życiu Martynki, która pokaże prawdziwy pazur! Choć już w ostatnich odcinkach Strzelecka nieco się zmieniła, to w nowych odcinkach pokaże na co ją stać! Filmik z jej udziałem, jak ryzykowała własnym życiem i po balkonach wspinała się do pacjenta przyniesie jej taką popularność, że Martynka na poważnie zacznie myśleć o zastaniu influencerką! Strzelecka będzie zamieszczała na swoim kanale filmiki z akcji, a także będzie uczyć, jak powinno udzielać się pierwszej pomocy! Jej relacje będą biły rekordy popularności, co bardzo spodoba się szefowi stacji! Niestety jej nowa pasja nie spodoba się Piotrowi, gdyż jego żonę tak pochłonie nagrywanie nowych filmików że nie będzie miała dla niego czasu!

Spójrz również: M jak miłość. Taki będzie koniec Michała! Straci ostatnią deskę ratunku. To on zajmie miejsce Pawła Deląga w obsadzie serialu

W nowym sezonie „Na sygnale” po wakacjach w końcu poznamy, jakie stosunki łączą Benia i Wikotra. Już w ostatnim sezonie dowiedzieliśmy się, że w przeszłości panów poróżniła kobieta, jednak każdy z nich miał swoją wersje zdarzeń. Benio twierdził, że to Wiktor odebrał mu jego wybrankę, z kolei Banach, że Beniamin! Oprócz tego, wyjaśni się największy sekret 320 odcinka „Na sygnale”, w którym Beniamin i Wiktor spotkali się u matki Banacha i nowy szef stacji zwrócił się do Wiktora – bracie!

W nowym sezonie „Na sygnale” po przerwie wakacyjnej dowiemy się również, jak potoczyły się losy doktora Góry, który uporczywie walczył o serce doktor Górskiej, stosując podpowiedzi Kuby! Jednak finalnie to rady Soni pomogły Arturowi zdobyć uznanie w oczach pięknej pani doktor, a także jego bohaterska postawa, gdy obronił ją przed mężczyzną, który ją napastował! W finałowym 320 odcinku „Na sygnale” Górska w końcu uległa Arturowi i para spędziła ze sobą namiętny wieczór!

W nowym sezonie „Na sygnale” po wakacjach Góra odnowi również relacje ze swoją matką Wiesławą (Krystyna Tkacz), której nie widział latami, gdyż z dzieciństwa wyniósł złe wspomnienia. Matka nieustanie go kontrolowała, co odcisnęło się na jego życiu. Jednak, gdy dowie się, że jest ciężko chora zostawi wszelkie troski z tyłu i zrobi wszystko, aby odbudować ich relacje i nadrobić stracony czas!

Patrz także: Na Wspólnej, odcinek 3271: Iga pozna straszliwą prawdę o psychopatce Klaudii, ale będzie już za późno! Nie daruje sobie, że zostawiła Michała - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze