Martyna odejdzie z Na sygnale? Monika Mazur zabrała głos w sprawie zniknięcia uwielbianej bohaterki!

i

Autor: Artrama/ Facebook Bądźmy Razem TVP Martyna odejdzie z Na sygnale? Monika Mazur zabrała głos w sprawie zniknięcia uwielbianej bohaterki!

Martyna odejdzie z Na sygnale? Monika Mazur zabrała głos w sprawie zniknięcia uwielbianej bohaterki!

2021-08-20 14:34

Martyna z "Na sygnale", którą gra Monika Mazur niedawno żegnała się z serialem. 30-letnia aktorka wróciła na plan po przerwie związanej z urodzeniem synka Leosia, ale rozstała się z "Na sygnale" tylko na chwilę. Zapowiedziała jednak ważne zmiany u Martyny w nowym sezonie po wakacjach 2021. Teraz Mazur powiedziała wprost czy jej bohaterka zniknie z "Na sygnale" i nie będzie już dłużej ratowniczką w Leśnej Górze. Po tym co odpowiedziała Mazur nie ma już żadnych wątpliwości.

Czy Monika Mazur odejdzie z "Na sygnale", a Martyna zniknie?

O pożegnaniu Moniki Mazur z "Na sygnale" zrobiło się głośno za sprawą samej aktorki, która na swoim Instagramie zawiadomiła wszystkich, że kończy pracę w serialu. Chodziło oczywiście o urlop, przerwę w zdjęciach, ale wielu fanów Martyny odniosło inne wrażenie. Na szczęście gwiazda "Na sygnale" uspokoiła swoich wielbicieli, a na dowód tego, że Martyny nie zabraknie w nowym sezonie po wakacjach 2021 ujawniła jakie zmiany czekają tę postać. Bo nie będzie już tylko ratowniczką medyczną w Leśnej Górze, lecz także gwiazdą internetu i jak ją określi mąż Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) "medyczną influencerką"!

Nie przegap: Na sygnale znika z TVP2 po latach! Sensacyjna decyzja w sprawie emisji serialu jesienią

Metamorfoza Martyny w "Na sygnale" po przerwie wakacyjnej stanie się jeszcze wyraźniejsza. Monika Mazur uprzedziła, że jej bohaterka po urodzeniu córki Lidki pokaże pazur i nie będzie taka jak dotychczas. Nie rzuci pracy w Leśnej Górze, ale niektórych zaniepokoiła kariera Martyny w sieci. Na Instagramie aktorki padło nawet pytanie czy Martyna zniknie z karetki pogotowia i z "Na sygnale" już na zawsze. Mazur ucięła wszelkie spekulacje na ten temat.

- Nic mi nie wiadomo na ten temat, żeby miała znikać skądkolwiek, skąd takie info? - powiedziała w Instastory.

Martyna z Na sygnale pochwaliła się jak mieszka! Zwłaszcza taras w mieszkaniu Moniki Mazur zwala z nóg

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość kwitnie w ciąży, ale Ilona Janyst już nie gra Anety. Taka była decyzja produkcji

Ale faktem jest, że u Martyny w "Na sygnale" jesienią 2021 wszystko się zmieni. Rozwinie karierę influencerki, bo poczuje, że jako ratowniczka medyczna ma przed sobą ważną misję. Jej konta w mediach społecznościowych będą biły rekordy popularności. Za działalność edukacyjną ratowniczka dostanie pochwałę od szefa Beniamina (Hubert Jarczak). W nowych odcinkach "Na sygnale" po wakacjach Martyna będzie kręciła jeszcze więcej live’ów dla swoich fanów, w których opowie o tym jak ratować ludzkie życie!

- Zamieszczam edukacyjne treści, mnóstwo ludzi na tym korzysta - wyjaśni mężowi Piotrowi, który będzie zaskoczony tym co się dzieje wokół Martyny. - Aaaa, czyli to dla innych! A ja myślałem, że postanowiłaś zostać pierwszą medyczną influencerką - zażartuje Strzelecki.

Na tym nie koniec niespodzianek, bo w "Na sygnale" od września Martyna i Piotr zagrają razem w reklamie i staną się bardzo popularni.

"Na sygnale" przeniesione z TVP2 do TVP1

Ważna informacja dla widzów "Na sygnale". Od września nowe odcinki "Na sygnale" będą nadawane od 9.09.2021, w czwartki o godz. 21.00 i piątki o godz. 21.25 na antenie Jedynki, a nie Dwójki!

Najnowsze