Na sygnale znika z TVP2 po latach! Sensacyjna decyzja w sprawie emisji serialu jesienią

i

Autor: Instagram Na sygnale znika z TVP2 po latach! Sensacyjna decyzja w sprawie emisji serialu jesienią

Na sygnale znika z TVP2 po latach! Sensacyjna decyzja w sprawie emisji serialu jesienią

2021-08-18 16:20

"Na sygnale" nie wróci po wakacyjnej przerwie na antenę Dwójki! Decyzją TVP hitowy serial o ratowników z Leśnej Góry będzie emitowany od września w zupełnie nowej stacji. Zmiana emisji "Na sygnale", który od siedmiu lat jest kojarzony z TVP2 i szpitalem w Leśnej Górze gdzie toczy się akcja może mieć fatalne skutki dla wyników oglądalności. Premiera "Na sygnale" po wakacjach dopiero 9.09.2021, ale już na nowym kanale. Poznajcie szczegóły co będzie dalej z "Na sygnale"!

Dlaczego "Na sygnale" zostaje przeniesione z TVP2 do TVP1 od września 2021?

"Na sygnale" to jedna z najchętniej oglądalnych produkcji TVP, która ma miliony fanów. Miniony sezon "Na sygnale", który skończył się w czerwcu śledziło ponad 1,2 mln widzów, mimo ciągłych zmian w godzinach i dnia emisji. Od premiery w 2014 roku "Na sygnale" miało stałe miejsce w ramówce TVP2, zaraz po "Na dobre i na złe" w środowe wieczory. Ale w styczniu tego roku decyzją TVP "Na sygnale" przeniesiono na późniejszą porą, na godz. 22.55. Od lutego było jeszcze gorzej, bo "Na sygnale" przesunięto na czwartki. W jesiennej ramówce Dwójki serialu o ratownikach medycznych z Leśnej Góry wcale nie będzie! Choć "Na sygnale" nie zniknie całkowicie z telewizji, to specjaliści w TVP przenieśli serial do Jedynki!

Nie przegap: Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną - WIDEO

Skąd decyzja o przeniesieniu "Na sygnale" z TVP2 do TVP1? Według doniesień "Świat Seriali" zupełnie niespodziewanie, bez konsultacji z widzami i produkcją "Na sygnale" ustalono, że nowe odcinki "Na sygnale" po wakacjach będą nadawane od 9.09.2021, w czwartki o godz. 21.00 i piątki o godz. 21.25 na antenie Jedynki. Trudno to zrozumieć, bo "Na sygnale" od siedmiu lat jest jedną z bardziej lubianych produkcji, o czym świadczą wyniki oglądalności. Poza tym widzowie kojarzą "Na sygnale" z Dwójką, Leśną Górą i szpitalem z "Na dobre i na złe".

Martyna z Na sygnale pochwaliła się jak mieszka! Zwłaszcza taras w mieszkaniu Moniki Mazur zwala z nóg

Sprawdź też: Na sygnale. Syn Moniki Mazur zagra córkę Martyny i Piotra? Wreszcie wyjawiła całą prawdę!

Oficjalnie TVP, ani prezes Jacek Kurski nie tłumaczą zmian w emisji "Na sygnale" od września. Na fanów padł jednak blady strach, że przesunięcie to tylko pretekst, by usunąć całkowicie "Na sygnale" z telewizji. Bo jeśli przez to spadnie oglądalność, to już nikt nie uratuje popularnego serialu o ratownikach z Leśnej Góry.

Co się wydarzy w "Na sygnale" jesienią 2021?

Kolejny sezon "Na sygnale" po przerwie wakacyjnej będzie przełomowy dla wielu bohaterów. Zwłaszcza dla ratowniczki Martyny (Monika Mazur) i Piotra (Dariusz Wieteska) Strzelickich, którym niedawno urodziła się córka Lidka. Po narodzinach dziecka Martyna postawi na życiową rewolucję, w którą wciągnie też ukochanego. Rozpadnie się też rodzina Basi (Anna Wysocka-Jaworska) i Adama Wszołka (Konrad Darocha), których małżeństwo zniszczy Kuba Szczęsny ((Wojciech Zygmunt).

Najnowsze