Na sygnale. Rodzina Basi i Adama ostatecznie się rozpadnie! Ich syn Tadzio wybierze Kubę na nowego tatę

i

Autor: Artrama Na sygnale. Rodzina Basi i Adama ostatecznie się rozpadnie! Ich syn Tadzio wybierze Kubę na nowego tatę

Na sygnale. Rodzina Basi i Adama ostatecznie się rozpadnie! Ich syn Tadzio wybierze Kubę na nowego tatę

2021-06-23 14:43

W "Na sygnale" po wakacjach 2021 Adam Wszołek (Konrad Darocha) gorzko pożałuje, że porzucił rodzinę i wpadł w zasadzkę sekty! Basia Anna Wysocka-Jaworska) całymi miesiącami radziła sobie bez męża, nawet kiedy ich syn Tadek (Noah Culbreth) ciężko zachorował. To właśnie choroba dziecka zbliżyła ją do Kuby Szczęsnego (Wojciech Zygmunt), z którym zdradziła Adama. Choć w 321 odcinku nowego sezonu "Na sygnale" Wszołek się opamięta i będzie walczył o Basię, to Kuba nie odpuści tak łatwo. Zwłaszcza, że Tadzio pokochał go jak ojca i nie pozwoli, by Adam zerwał tę więź. To będzie koniec rodziny i małżeństwa Basi i Adama?

"Na sygnale" po wakacjach 2021 nowe odcinki od września w TVP2

Kiedy w "Na sygnale" Adam trafił w szpony sekty, porzucił Basię i Tadka, wyrzekł się własnej rodziny, jego miejsce zajął inny ratownik z Leśnej Góry, Kuba Szczęsny. To właśnie z nim Basia przeżywała najtrudniejsze chwile kiedy w 306 odcinku "Na sygnale" okazało się, że u chorego Tadzia konieczny będzie przeszczep nerki. Nie dość, że Kuba wspierał żonę Adama z całych sił, to jeszcze zrządzeniem losu okazało się, że może być dawcą dla Tadka. Badania wykazały, że to on może uratować życie synowi Basi. Nic dziwnego, że w tych dramatycznych okolicznościach samotną matkę i Kubę połączyło uczucie. Nagły powrót Adama, który zrozumiał jak wielki błąd popełnił i postanowił odzyskać rodzinę wszystko jeszcze bardziej skomplikował.

Nie przegap: Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną - WIDEO

Odmieniony Adam w "Na sygnale" błagał żonę o drugą szansę, ale Basia wcale nie zdecydowała czy mu ją da. Wszołek , by zbliżyć się do ukochanej, zatrudnił się w stacji jako dyspozytor i znalazł mieszkanie w okolicy. Aż wreszcie odważył się prosić Basię, by mogli spotykać się znów całą rodziną, z Tadziem. Świadomy tego jak bardzo skrzywdził żonę i syna nic na Basi nie wymuszał. Ale ona zgodziła się, by znów spróbowali być razem. Głównie ze względu na Tadka.

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną

Sprawdź też: Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem z inną aktorką z M jak miłość. Antek piękne włosy odziedziczył po matce!

Czy w nowym sezonie "Na sygnale" Adam odzyska Basię i znów będą razem? Kuba tak szybko się nie podda, bo jego uczucie do żony Wszołka okaże się silniejsze niż głos rozumu, że nie powinien rozdzielać rodziny. Aż w 321 odcinku "Na sygnale" dojdzie do tego, że Tadzio powie Adamowi, że bardzo lubi wujka Kubę i chce dalej spędzać z nim czas. Wszołek zrozumie, że Szczęsny stał się ojcem dla jego syna! Decyzja o ich dalszej przyszłości będzie jednak należała głównie do Basi...

Na sygnale odc. 306. Basia Wszołek (Anna Wysocka-Jaworska), Kuba Szczęsny (Wojciech Zygmunt)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 306. Basia Wszołek (Anna Wysocka-Jaworska), Kuba Szczęsny (Wojciech Zygmunt)
Na sygnale odc. 306. Basia Wszołek (Anna Wysocka-Jaworska), Tadek (Noah Culbreth)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 306. Basia Wszołek (Anna Wysocka-Jaworska), Tadek (Noah Culbreth)
Na sygnale odc. 312. Basia Wszołek (Anna Wysocka-Jaworska), Adam (Konrad Darocha)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 312. Basia Wszołek (Anna Wysocka-Jaworska), Adam (Konrad Darocha)
Najnowsze