Na sygnale po wakacjach 2020. Monika Mazur po porodzie zagra z własnym dzieckiem? Martyna też urodzi!

2020-08-05 14:08 Ag
Na sygnale po wakacjach 2020. Monika Mazur po porodzie zagra z własnym dzieckiem? Martyna też urodzi!
Autor: Artrama

Monika Mazur, gwiazda "Na sygnale", już za miesiąc urodzi pierwsze dziecko, którego ojcem jest jej mąż, Tomasz Chrapusta. W nowym sezonie "Na sygnale" po wakacjach 2020 w ciąży będzie także Martyna Kubicka. Ostatnio ciężarna Monika Mazur wróciła na plan "Na sygnale" gdzie koledzy dopytywali czy jej dziecko zagra w serialu dziecko Martyny i Piotra (Dariusz Wieteska). Zanosi się na sporą niespodziankę dla fanów "Na sygnale".

"Na sygnale" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Ciąża Moniki Mazur wymusiła na twórcach "Na sygnale" wprowadzenie zmian w scenariuszu. Nie jest żadną tajemnicą, że w nowym sezonie "Na sygnale" Martyna zajdzie w ciążę i zostanie matką. Nie tak dawno ratowniczka z Leśnej Góry panikowała na samą myśl, że może urodzić dziecka, ale teraz wszystko się zmieni.

Patrz też: Na sygnale po wakacjach 2020. Śmierć na podwójnym ślubie Anny i Wiktora oraz Zosi i Tomka. Kto umrze w kościele?

Monika Mazur odeszła z "Na sygnale" na jakiś czas, ale po porodzie wróci na plan serialu. Być może razem z dzieckiem. Podczas imprezy z okazji 500. dnia pracy na planie "Na sygnale" ciężarna gwiazda była dosłownie zasypywana pytaniami czy zagra razem z maleństwem. Nie chciała jeszcze zdradzić płci dziecka i jak podaje "Świat Seriali" nie powiedziała też czy jej dziecko będzie dzieckiem Martyny na ekranie. Podobno decyzja jeszcze nie została podjęta.

Seks w ciąży

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie przegap: Na sygnale. Monika Mazur w ciąży wróciła na plan. Kto będzie ojcem dziecka Martyny?

Czy w nowych odcinkach "Na sygnale" Martyna i Piotr, którzy ostatnio zmagali się z małżeńskimi problemami będą z radością oczekiwali narodzin pierwszego dziecka?  Prywatnie Monika Mazur i jej mąż Tomasz Chrapusta, z którym wzięła bajkowy ślub w lipcu zeszłego roku, szaleją ze szczęścia i odliczają już dni do porodu.

W serialu Martyna ma za sobą trudne przeżycia. Nie chciała zostać matką kiedy myślała, że zaszła w ciążę z Kubą (Wojciech Zygmunt). Wszystko wyjaśni się w "Na sygnale" po wakacjach 2020.

Na sygnale odc. 254. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Autor: Artrama Na sygnale odc. 254. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Na sygnale odc. 247. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Autor: Artrama Na sygnale odc. 247. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Najnowsze