Na sygnale po wakacjach 2020. Śmierć na podwójnym ślubie Anny i Wiktora oraz Zosi i Tomka. Kto umrze w kościele?

2020-08-03 13:50 Ag
Na sygnale po wakacjach 2020. Śmierć na podwójnym ślubie Anny i Wiktora oraz Zosi i Tomka. Kto umrze w kościele?
Autor: Artrama Na sygnale po wakacjach 2020. Śmierć na podwójnym ślubie Anny i Wiktora oraz Zosi i Tomka. Kto umrze w kościele?

Jeden ślub w "Na sygnale" po wakacjach 2020, dwie zakochane pary narzeczonych i śmierć, która spojrzy im w oczy zanim w kościele powiedzą "tak". W 272 odcinku "Na sygnale" odbędzie się ślub Anny (Lea Oleksiak) i Wiktora Banacha (Wojciech Kuliński) oraz jego córki Zosi (Edyta Bełza) z Tomkiem (Hubert Matysiak). Nic nie będzie zapowiadało tragedii. Kiedy pary młode staną przed ołtarzem w 272 odcinku "Na sygnale" chory na raka Tomek nagle zemdleje. Czy ukochany Zosi umrze podczas ślubu?

"Na sygnale" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W 272 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2020 ślub Anny i Wiktora oraz Zosi i Tomka zamieni się w horror. Przy zaledwie garstce przyjaciół i rodziny obie pary staną przed ołtarzem w kościele, ale nie złożą przysięgi małżeńskiej!

Na krótko przed koszmarnymi wydarzeniami w kościele w nowym sezonie "Na sygnale" szczęśliwa Zosia umówi się z narzeczonym, że pojedzie do kościoła prosto ze szpitala. Do ślubu będzie się szykowała z narzeczoną swojego ojca. Nie uwierzy w głupi przesąd, że pan młody nie powinien widzieć żony przed ślubem i w 272 odcinku "Na sygnale" pokaże się Tomkowi w welonie. Spędzą romantyczne chwile w szpitalnym łóżku.

Już od dawna w "Na sygnale" Zosia i Tomek wiedzą, że los podarował im mało czasu. Badania wykazały, że Tomek ma nawrót nowotworu i tym razem operacja jest niemożliwa. Mimo to córka Banacha postanowiła wziąć ślub ze strażakiem. W 272 odcinku "Na sygnale" wszystko będzie już gotowe, kiedy choroba Tomka znów da o sobie znać.

Patrz też: Na sygnale po wakacjach 2020. Ślub Anny i Wiktora Banacha zniszczony przez psychola Potockiego

Nie przegap: Na sygnale po wakacjach 2020. Monika Mazur w ciąży wróciła na plan serialu. Martyna też zajdzie w ciążę! Kto będzie ojcem?

Podczas podwójnego ślubu w "Na sygnale" śmiertelnie chory Tomek nagle zemdleje. Kiedy upadnie w kościele na pomoc w 272 odcinku "Na sygnale" ruszą mu Wiktor i Anna. Niestety stan narzeczonego Zosi będzie bardzo ciężki. Rozpocznie się walka z czasem i dramatyczna reanimacja!

Czy Tomek z "Na sygnale" umrze? To się okaże w kolejnych odcinkach serialu po przerwie wakacyjnej.

Na sygnale. Zosia (Edyta Bełza), Tomek (Hubert Matysiak)
Autor: Artrama Na sygnale. Zosia (Edyta Bełza), Tomek (Hubert Matysiak)
Na sygnale odc. 268. Zosia (Edyta Bełza)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 268. Zosia (Edyta Bełza)
Na sygnale odc. 268. Zosia (Edyta Bełza), Anna (Lea Oleksiak)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 268. Zosia (Edyta Bełza), Anna (Lea Oleksiak)
Najnowsze