Na sygnale po wakacjach 2020. Ślub Anny i Wiktora Banacha zniszczony przez psychola Potockiego

2020-07-13 15:40 Ag
Na sygnale po wakacjach 2020. Ślub Anny i Wiktora Banacha zniszczony przez psychola Potockiego
Autor: Artrama Na sygnale po wakacjach 2020. Ślub Anny i Wiktora Banacha zniszczony przez psychola Potockiego

Ślub w "Na sygnale" zamieni się w horror kiedy w Leśnej Górze znów pojawi się psychopata Potocki (Marcin Grzymowicz). W 272 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2020 Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Wiktor Banach (Wojciech Kuliński) ogłoszą datę swojego ślubu. Szczęście zakochanych lekarzy nie potrwa długo, bo do ich życia znów wkroczy nieobliczalny, bezwzględny były mąż Anny. W dniu ślubu Banach wyzna Annie, że po raz pierwszy w życiu nie wie co robić... Potocki zniszczy ślub Anny i Wiktora?

"Na sygnale" po wakacjach 2020 nowe odcinki do września w środy o godz. 21.55 w TVP2

Anna i Wiktor z "Na sygnale" przeżyli prawdziwe piekło przez Stanisława Potockiego! Chory psychicznie mąż Anny długo nie chciał dać jej rozwodu. Wszyscy z zapartym tchem śledzili akcję w Leśnej Górze kiedy szaleniec porwał doktor Reiter, a Banacha chciał zabić w szpitalu! Zakochani cudem wyszli z tego cało i w ostatnim odcinku "Na sygnale" przed przerwą wakacyjną wydawało się, że najgorsze już za nimi.

Wzruszające oświadczyny Wiktora, "tak" Anny, namiętny pocałunek na przypieczętowanie zaręczyn... Niestety w nowym sezonie "Na sygnale" po wakacjach 2020 nastąpi dramatyczny ciąg dalszy. A zacznie się od tego, że w 272 odcinku "Na sygnale" narzeczeni wyznaczą datę ślubu. Pełni nadziei, że nikt i nic nie zniszczy im tego pięknego dnia!

Patrz też: Ślub gwiazdy Na sygnale. Monika Mazur wyszła za mąż. Wśród gości na weselu znane aktorki - ZDJĘCIA

Na sygnale odc. 269. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 269. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
	Na sygnale odc. 269. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 269. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
Na sygnale odc. 194. Potocki (Marcin Grzymowicz), Wiktor Banach (Wojciech Kuliński)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 194. Potocki (Marcin Grzymowicz), Wiktor Banach (Wojciech Kuliński)

Niestety do Leśnej Góry w nowych odcinkach "Na sygnale" wróci Potocki! Bezwzględny chirurg znów będzie dręczył Annę i Wiktora. Jak podaje "Świat Seriali" pokaże w jeszcze okrutniejszy sposób na co go stać. Kiedy nadejdzie dzień ślubu Anny i Banacha zakochani lekarze ani na chwilę nie zaznają spokoju i pełni szczęścia. Wręcz przeciwnie! Przerażony Wiktor tuż przed ślubem wyzna ukochanej, że nie wie co ma zrobić. Wypowie te słowa sprowokowany oczywiście przez Potockiego...

Ślub Anny i Wiktora w "Na sygnale" po wakacjach 2020 skończy się ich rozstaniem? To się okaże dopiero w kolejnych odcinkach we wrześniu.

Najnowsze