Ślub gwiazdy Na sygnale. Monika Mazur wyszła za mąż. Wśród gości na weselu znane aktorki - ZDJĘCIA

2019-07-28 17:41 Ag
Ślub Moniki Mazur i Tomasza Chrapusty. Joanna Kuberska i Izabela Zwierzyńska na weselu
Autor: Instagram Ślub Moniki Mazur i Tomasza Chrapusty. Joanna Kuberska i Izabela Zwierzyńska na weselu

Monika Mazur, czyli Martyna z "Na sygnale" już po ślubie! W sobotę, 27 lipca 2019, we Wrocławiu wśród rodziny i zaproszonych gości, w tym wielu gwiazd znanych z innych seriali, odbył się ślub Moniki Mazur i jej narzeczonego Tomasza Chrapusty, który także jest aktorem i reżyserem. Panna młoda miała na sobie białą suknię ślubną zaprojektowaną przez Macieja Domańskiego. Zobaczcie kto był na ślubie Moniki Mazur z "Na sygnale"!

Ślub Moniki Mazur i Tomasza Chrapusty - kto był na ślubie i na weselu?

Monika Mazur, uwielbiana przez widzów Martyna z "Na sygnale" niedawno brała ślub w serialu, a teraz powiedziała "tak" także w życiu prywatnym. Ślub w "Na sygnale" był przedsmakiem tego piękna aktorka i jej ukochany przeżyli w sobotę, 27 lipca 2019 roku.

Gwiazda "Na sygnale" została żoną Tomasza Chrapusty, aktora i reżysera, z którym jest związana od siedmiu lat. Przygotowania do uroczystości trwały od wielu miesięcy. Suknia ślubna Moniki Mazur, dzieło projektanta Macieja Domańskiego, była bardzo podobna do tej, którą założyła w "Na sygnale" wychodząc za mąż za ekranowego partnera.

W ostatnim wywiadzie Monika Mazur przyznała, że czuje wielkie emocje przed ślubem, bo już wychodząc za mąż jako Martyna w "Na sygnale" z trudem mogła zapanować nad zdenerwowaniem. - Kiedy kręciliśmy sceny przy ołtarzu, po raz pierwszy w życiu nie mogłam wydusić z siebie słowa. Z tyłu głowy miałam świadomość, że niedługo czeka mnie to naprawdę. Czuję, że to będzie mój najpiękniejszy dzień w życiu - zwierzyła się w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Patrz też: Ślub gwiazdy Na sygnale. Monika Mazur miała suknię ślubną jak Martyna

Gwiazda TVP na wakacjach. Co za nietypowy kierunek! [ZDJĘCIA]

Wśród gości na ślubie Moniki Mazur i jej ukochanego narzeczonego znalazło się wiele przyjaciółek panny młodej, aktorek znanych z innych seriali. Na Instagramie zdjęcia ze ślubu pokazały m.in. Joanna Kuberska (Julka z "M jak miłość"), Izabela Zwierzyńska (Iwona z "Barw szczęścia"), Weronika Humaj (Ania ze "Stulecia Winnych").

Zobaczcie galerię ze ślubu i wesela gwiazdy "Na sygnale" >>>

Najnowsze