Ślub Martyny i Piotra w Na sygnale. Ratownicy z Leśnej Góry wezmą ślub w szpitalu - ZDJĘCIA

2019-05-15 15:15 Ag
Na sygnale odc. 232. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Autor: Artrama Na sygnale odc. 232. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska

Na ten ślub w "Na sygnale" czekali wszyscy widzowie. Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Witeska) wezmą ślub w 232 odcinku "Na sygnale", po pięciu latach od pierwszego spotkania i narodzin ich miłości! Tuż przed ślubem Martynę czekają jednak koszmarne chwile. Spędzi kilkanaście godzin w rękach mordercy Karola Lewińskiego (Konrad Kapica), który ją porwał, a wcześniej zamordował Gabi (Marcelina Zawadzka). Ślub Martyny i Piotra w kaplicy szpitala w Leśnej Górze będzie wyjątkowym wydarzeniem w "Na sygnale".

"Na sygnale" odcinek 232 - środa, 15.05.2019, o godz. 21.55 w TVP2

Porwana Martyna z "Na sygnale" przeżyje i weźmie ślub z ukochanym Piotrem! Chory psychicznie zabójca nie zniszczy szczęścia ratowników z Leśnej Góry, choć wcześniej zabił byłą kochankę Strzeleckiego.

W 232 odcinku "Na sygnale" w dniu swojego ślubu Martyna zostanie uratowana przez policję, która dopadnie Karola Lewińskiego. Wcześniej jednak do ekipy  ratowników z Leśnej Góry napłynie wezwanie do wypadku. Zdarzył się on dokładnie w miejscu, gdzie zginęła narzeczona Karola. Niebawem na numer alarmowy zadzwoni mężczyzna, który wzywa karetkę i prosi, aby przyjechał do niego właśnie Piotr.

Lekarze po badaniach zgodzą się, by Kubicka wyszła ze szpitala jeszcze tego samego dnia... Wiktor (Wojciech Kuliński) z Anną (Lea Oleksiak) namówią za to młodych, by wzięli ekspresowy ślub. - Teraz albo nigdy! Życie jest krótkie…

Martyna i Piotr pobiorą się w szpitalnej kaplicy w otoczeniu najbliższych przyjaciół. Na ślubie w 232 odcinku "Na sygnale" nie zabraknie też rodziców Martyny (Grzegorz Gadziomski, Elżbieta Panas). Zaraz po sakramentalnym "tak" państwo młodzi razem z gośćmi będą się bawić na weselu w barze "Pod Kroplówką".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze