Ślub gwiazdy Na sygnale. Monika Mazur będzie miała suknię ślubną jak Martyna

2019-07-01 11:11 Ag
Na sygnale odc. 232. Martyna (Monika Mazur)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 232. Martyna (Monika Mazur)

Monika Mazur, czyli Martyna z "Na sygnale", szykuje się do ślubu i zdradza kilka szczegółów tej uroczystości. Dopiero co w "Na sygnale" odbył się długo wyczekiwany ślub Martyny i Piotra (Dariusz Wieteska), a już aktorka ponownie będzie panną młodą. Ślub Moniki Mazur i jej narzeczonego Tomasza Chrapusty lada moment. Okazuje się, że gwiazda "Na sygnale" wybrała suknię ślubną bardzo podobną do tej w serialu.

Kiedy ślub Moniki Mazur i jej narzeczonego Tomasza Chrapusty?

Ślub Martyny i Piotra w "Na sygnale" to był przedsmak tego, co czeka Monikę Mazur w prawdziwym życiu. Uwielbiana przez widzów "Na sygnale" aktorka odlicza już dni do własnego ślubu. Przygotowania wkroczyły już w decydującą fazę, więc zaczęła się już niezła nerwówka.

W ostatnim wywiadzie Monika Mazur przyznała, że czuje wielkie emocje przed ślubem, bo już wychodząc za mąż jako Martyna w "Na sygnale" z trudem mogła zapanować nad zdenerwowaniem.

- Kiedy kręciliśmy sceny przy ołtarzu, po raz pierwszy w życiu nie mogłam wydusić z siebie słowa. Z tyłu głowy miałam świadomość, że niedługo czeka mnie to naprawdę. Czuję, że to będzie mój najpiękniejszy dzień w życiu - zwierzyła się w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Suknia ślubna Martyny z "Na sygnale" była zachwycającą i spotkała się z samymi pozytywnym komentarzami widzów. Jaka będzie suknia ślubna Moniki Mazur? Aktorka ujawniła, że bardzo podobna do tej serialowej. - Również tradycyjna, długa i z białym welonem - powiedziała.

Narzeczony Moniki Mazur, aktor i reżyser Tomasz Chrapusta, z którym jest związana od siedmiu lat, też ma już wybrany garnitur ślubny. - Nawet nasz ukochany pies Charlie będzie się prezentował elegancko. Ma na to dzień zakupioną specjalną muszkę - dodała.

Gwiazda "Na sygnale" zachowała tylko dla siebie termin ślubu...

Najnowsze