Na sygnale. Monika Mazur w ciąży wróciła na plan serialu. Martyna też zajdzie w ciążę! Kto będzie ojcem?

2020-07-21 12:35 Ag
Na sygnale. Monika Mazur w ciąży wróciła na plan serialu. Martyna też zajdzie w ciążę! Kto będzie ojcem?
Autor: Artrama Na sygnale. Monika Mazur w ciąży wróciła na plan serialu. Martyna też zajdzie w ciążę! Kto będzie ojcem?

Martyna z "Na sygnale" będzie w ciąży tak jak Monika Mazur, która już wkrótce pierwszy raz zostanie mamą. Termin porodu gwiazdy "Na sygnale" coraz bliżej, ale mimo to Mazur wróciła na plan serialu. W zaawansowanej ciąży aktorka potwierdziła, że jej bohaterka w nowym 8 sezonie "Na sygnale" po wakacjach 2029 także będzie spodziewała się dziecka. Jak na ciążę Martyny zareaguje jej mąż Piotr (Dariusz Wieteska)? Czy to on będzie ojcem dziecka Martyny?

"Na sygnale" po wakacjach 2020 nowe odcinki od środy, 2.09.2020, o godz. 21.55 w TVP2

Ciąża Moniki Mazur wymusiła na scenarzystach "Na sygnale" także zmiany w życiu Martyny i Piotra. To już pewne, że premierowym 8 sezonie „Na sygnale” w ciążę będzie także Martyna! Jak Piotrek zareaguje na taką nowinę? Dla pary ratowników medycznych z Leśnej Góry wiadomość o ciąży nie będzie niczym nowym. Na początku minionego sezonu także myśleli, że zostaną rodzicami. Początkowo Martyna podejrzewała, że ojcem dziecka jest Kuba Szczęsny (Wojciech Zygmunt). Nie chciała dziecka i otwarcie powiedziała o tym mężowi. W końcu okazało się, że to fałszywy alarm.

Patrz też: Na sygnale po wakacjach 2020. Ślub Anny i Wiktora Banacha zniszczony przez psychola Potockiego

Tym razem będzie inaczej, bo Monika Mazur w ciąży nie zrezygnowała z roli w "Na sygnale". Nakręciła kilka odcinków serialu z wyprzedzeniem, ale dopiero w następnym sezonie "Na sygnale" po wakacjach 2020 potwierdzi się, że Martyna i Piotr będą rodzicami. A przyszła mama pochwaliła się ciążowym brzuszek z okazji wyjątkowego święta na planie "Na sygnale".

Z okazji rocznicy 500. odcinka "Na sygnale" pojawił się pokaźny tort i spotkała się większość serialowej załogi. A gościem specjalnym była ciężarna Monika Mazur. Przez kilka ostatnich tygodni gwiazda nie brała udziału w zdjęciach ze względu na swoją ciążę. Teraz jednak przyjechała na nowo do serialowej Leśnej Góry właśnie, by świętować z kolegami. I tym samym produkcja "Na sygnale" ogłosiła ciążę Martyny!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Siedzę i odpoczywam w moim małym raju, bo przecież „niedługo to się zacznie”. A może powinnam już iść spać, bo „lepiej wyspać się na zapas”... a może jednak zaprosić gości, bo „niedługo życie towarzyskie umrze”, ja „utonę w pieluchach”, a @tchrapusta „pójdzie w odstawkę”, o ile w ogóle uda mi się urodzić, bo przecież „poród to jakiś koszmar”! 🤷🏽‍♀️ Uffff.... to chyba jedne z najczęściej słyszanych przeze mnie ostatnio zdań... I po co? I dlaczego? Gdyby to wszystko było takie straszne, to nasz gatunek już dawno by wyginął! 🙈 A ja naprawdę nie mogę się doczekać, aż „to się zacznie”, nie zamierzam porzucać życia towarzyskiego, a tym bardziej własnego męża, nie planuję także topić się w pieluchach, a poród traktuję jako pewnego rodzaju misję - dzięki niemu jesteśmy na tym świecie! Zamierzam nadal cieszyć się życiem, wyjeżdżać na wakacje, pracować i być najszczęśliwszą Mamą na świecie, pomimo, że wiem, że momentami może być cholernie ciężko! Dlatego tego typu teksty wpuszczam jednym uchem, a drugim wypuszczam (chyba, że słyszę je od bliskich znajomych i wszyscy dobrze wiemy, że to forma żartu - wtedy śmiejemy się razem), ale nie wszystkie kobiety dobrze znoszą ciąże, te 9 miesięcy to naprawdę wybuchowa mieszanka hormonów i wiele przyszłych Mam jest pełnych obaw, strachu i lęku, a tego typu komentarze mogą ten stan tylko pogłębić... Dlatego błagam! Widząc kobietę ciężarną powstrzymajmy się od tego typu złotych rad. Uśmiechnijmy się, pogratulujmy, skompletujmy, a nie zalewajmy ją czarnymi wizjami! Ciąża sama w sobie jest dość stresującym czasem, nie trzeba nam już dokładać. 😜 Pełna optymizmu przyszła Mama 🤰🏽♥️😘. #złoterady #będziedobrze #pięknyczas #thinkpositive #pregnancy #7months #mójraj #kisoutdoor Post udostępniony przez Monika Mazur-Chrapusta (@monika_mazur_)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Zdrowe odżywianie, sen, ruch, unikanie stresu i oczywiście odstawienie wszelkich używek - to takie podstawowe ciążowe wytyczne jakie przychodzą pewnie większości nam na myśl w pierwszej chwili 🤰🏽. Niestety rzadko mówi się o tym jak ważna w czasie ciąży jest higiena jamy ustnej, która pomoże uniknąć bardzo częstej przypadłości ciężarnych - zapaleniu dziąseł 🦷. Niestety badania nie pozostawiają wątpliwości - choroby przyzębia wielokrotnie podnoszą ryzyko przedwczesnego urodzenia dziecka i niskiej masy urodzeniowej. Co również ciekawe - bakterie próchnicze z jamy ustnej matki mogą przeniknąć do organizmu dziecka zwiększając jego podatność na próchnicę 😱. Przyznam szczerze, że ja też myślałam kiedyś, że zębów w ciąży się nie leczy, ale nic bardziej mylnego! W ciąży dozwolone są nawet miejscowe znieczulenia, dlatego jeśli nie zadbałyście o swój uśmiech przed ciążą - nie myślcie, że jest już za późno - tylko natychmiast zapisujcie się do zaufanego stomatologa na wizytę 😁. A jeżeli w niedalekiej przyszłości planujecie starać się o małego Szkraba - zadbajcie o zęby już teraz 😁. Jeśli zaufanego stomatologa brak - ja z ręką na sercu polecam Wam całą ekipę z @dentalfraternity_stomatologia, której już teraz bardzo dziękuję za profesjonalne przeprowadzenie mnie przez okres ciąży i cenne informacje, którymi mogę dzielić się teraz z Wami🤰🏽🤰🏽🤰🏽. Szerokich uśmiechów! 😘 #ciąża #zdrowyuśmiech #higienajamyustnej #dbajmyosiebie #dentalfraternity #pregnant #mumtobe Post udostępniony przez Monika Mazur-Chrapusta (@monika_mazur_)

Najnowsze