Na sygnale po wakacjach 2019. Martyna w ciąży! To nie będzie dziecko Piotra?

2019-08-04 14:43 Ag
Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Autor: Artrama Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska

Martyna (Monika Mazur) z "Na sygnale" będzie w ciąży. Kilka tygodni po ślubie Martyny i Piotra (Dariusz Wieteska) w nowym sezonie "Na sygnale" po wakacjach 2019 okaże się, że ratowniczka z Leśnej Góry spodziewa się dziecka. Początkowo objawy będą wskazywały na jakąś chorobę. Aż wreszcie po badaniach okaże się, że Martyna zostanie mamą. Pytanie tylko z kim zajdzie w ciążę? Czy ze swoim mężem Piotrem czy z Kubą (Wojciech Zygmunt), który na swojej imprezie podstępem zaciągnął ją do łóżka. Czy Martyna dowie się kto jest ojcem jej dziecka?

"Na sygnale" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 4.09.2019, o godz. 21.45 w TVP2

Ciąża Martyny z "Na sygnale" byłaby idealną niespodzianką nie tylko dla Piotra, ale także dla fanów serialu o ratownikach z Leśnej Góry, którzy po wszystkich dramatycznych zwrotach akcji w związku tej pary liczą na trochę szczęścia. Ale scenarzyści "Na sygnale" jeszcze bardziej skomplikują życie Martynie i Piotrowi.

A zacznie się od tego, że w kilka tygodni ślubie ratowniczka z Leśnej Góry będzie podejrzewać, że jest poważnie chora. Dopadną ją bowiem przykre dolegliwości - nudności, wymioty i bóle brzucha. I choć objawy będą wskazywały na to, że Martyna może być w ciąży, to w 239 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2019 wstępne badania to wykluczą. Nikt nie będzie wiedział co dolega Martynie, na jaką tajemniczą chorobę zapadła Kubicka. Nowożeńców czekają prawdziwe chwile grozy...

Nie przegap: Ślub gwiazdy Na sygnale. Monika Mazur wyszła za mąż. Wśród gości na weselu znane aktorki - ZDJĘCIA

Dość szybko jednak okaże się, że Martyna faktycznie spodziewa się dziecka. I tu pojawią się wątpliwości, bo żona Piotra nie będzie wiedziała czy to on jest ojcem. Dlaczego? Już w 237 odcinku nowego sezonu "Na sygnale" po wakacjach 2019, Martyna obudzi się bowiem w łóżku Kuby, po nocy spędzonej z kolegą z pracy. Nie będzie pamiętała czy coś między nimi zaszło, ale Szczęsny będzie leżał obok niej nago, a ona tylko w skąpej bieliźnie.

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Nagle w apartamencie Kuby zjawi się Piotr. Przestraszona Martyna szybko się ubierze i wybiegnie do męża. Chwilę później stanie przed ukochanym. - Żyjesz? - uśmiechnie się Piotrek. - Ledwo... - przyzna Martyna, która nie będzie miała odwagi powiedzieć mężowi prawdy. Czy ciąża Martyny będzie skutkiem jej nocy z Kubą? A może jednak los uśmiechnie się do Kubickiej i zajdzie w ciąże z ukochanym Piotrem? To się wyjaśni dopiero w nowym sezonie "Na sygnale" we wrześniu 2019.

Przeczytaj też: Na sygnale po wakacjach 2019. Martyna nie przyzna się Piotrowi do nocy z Kubą?

Najnowsze