Na sygnale po wakacjach 2019. Martyna nie przyzna się Piotrowi do nocy z Kubą?

2019-06-19 13:00 Ag
Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur),Kuba (Wojciech Zygmunt)
Autor: Artrama Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur),Kuba (Wojciech Zygmunt)

Jaki ciąg dalszy w "Na sygnale" będzie miała szalona impreza integracyjna ratowników z Leśnej Góry? Po tym jak Kuba (Wojciech Zygmunt) dodał wszystkim egzotyczny afrodyzjak w drinkach sytuacja wymknie się spod kontroli. W 237 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2019 Martyna (Monika Mazur) obudzi się w łóżku Kuby i nie będzie pamiętała czy w nocy uprawiali seks. Nie przyzna się jednak Piotrowi (Dariusz Wieteska) do tego co zaszło między nią a Kubą. Czy mąż Martyny domyśli się prawdy gdy zauważy dziwne zachowanie ukochanej?

"Na sygnale" odcinek 237 po wakacjach 2019 - środa, 4.09.2019, o godz. 21.45 w TVP2

Koniec poprzedniego 6 sezonu "Na sygnale" pozostawił widzów bez odpowiedzi co wydarzy się dalej na imprezie Kuby, który podstępem zwabił kolegów na przyjęcie, by zaciągnąć Martynę do łóżka. Żeby osiągnąć swój cel podał Kubickiej i pozostałym gościom egzotyczny afrodyzjak w drinkach. Po kilku godzinach impreza rozkręciła się do tego stopnia, że ratownicy z Leśnej Góry przestali zupełnie być sobą! A Kuba tylko czekał na dogodny moment na zbliżenie z Martyną.

W 237 odcinku "Na sygnale" po przerwie wakacyjnej po imprezie Wiktor Banach (Wojciech Kuliński) obudzi się w ramionach Anny Reiter (Lea Oleksiak), doktor Artur Góra (Tomasz Piątkowski) w jednym łóżku z Lidką (Anna Haba), a Martyna u boku Kuby. Nagle w wynajętym apartamencie zjawią się Piotr i Nowy (Kamil Wodka). Strzelecki nie zdąży jednak wejść do sypialni Kuby.

Leżąca obok nagiego Kuby Martyna w 237 odcinku "Na sygnale" usłyszy dochodzący zza drzwi głos męża i nagle oprzytomnieje. - Cholera - syknie. Nie będzie pamiętała wydarzeń minionej nocy, ani tego co zaszło między nią a Kubą. - Ubieraj się - rozkaże Szczęsnemu.

Chwilę później stanie przed ukochanym. - Żyjesz? - uśmiechnie się Piotrek. - Ledwo... - przyzna Martyna, która nie będzie miała odwagi powiedzieć mężowi prawdy.  - Ubieraj się - rozkaże Szczęsnemu. Chwilę później stanie przed ukochanym. - Żyjesz? - uśmiechnie się Piotrek. - Ledwo... - odpowie Martyna. Czy w 237 odcinku "Na sygnale" Piotr domyśli się, że Kuba zastawił pułapkę na jego żonę i, by ją do niej wciągnąć, wykorzystał wszystkich znajomych?

Najnowsze