Koniec Na sygnale. Martyna zdradzi Piotra z Kubą na seksimprezie?

2019-06-05 21:55 Ag
Na sygnale odc. 236. Martyna (Monika Mazur),Kuba (Wojciech Zygmunt)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 236. Martyna (Monika Mazur),Kuba (Wojciech Zygmunt)

Koniec sezonu "Na sygnale" przed wakacjami 2019 obędzie się bez tragedii, ale z zapowiedzią zdrady! Wszystkiemu winny będzie Kuba (Wojciech Zygmunt), który w ostatnim 236 odcinku "Na sygnale" przed przerwą wakacyjną urządzi szaloną imprezę! Poda gościom drinki wzmocnione egzotycznym afrodyzjakiem, żeby Martyna (Monika Mazur) wskoczyła mu do łóżka. I osiągnie swój cel, bo przy okazji pozbędzie się też Piotra (Dariusz Wieteska).

"Na sygnale" odcinek 236 ostatni przed wakacjami 2019 - środa, 5.06.2019, o godz. 21.25 w TVP2

Szczęście Martyny i Piotra z "Na sygnale" po ślubie nie potrwa długo! Nie dopuści do tego Kuba, który od dawna ma ochotę na Kubicką i nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć jej małżeństwo. W 236 odcinku "Na sygnale", ostatnim przed wakacjami, nowożeńcy zostaną zaproszeni przez Kubę na integracyjną imprezę.

Szczęsny postanowi wyprawić je w swym luksusowym penthousie. Wszyscy będą pewni, że ratownik wynajął apartament specjalnie na przyjęcie. Tuż przed rozpoczęciem party Strzelecki zmuszony będzie niestety wrócić do bazy w Leśnej Górze. Nikt, a zwłaszcza Martyna, nie domyśli się, że to część intrygi Kuby.

Bo w finale sezonu "Na sygnale" Kuba poda swym gościom drinki wzmocnione egzotycznym afrodyzjakiem! Bardzo szybko impreza ratowników i lekarzy z Leśnej Góry w 236 odcinku "Na sygnale" zacznie się wymykać spod kontroli. Jako pierwszy zacznie się dziwnie zachowywać doktor Góra (Tomasz Piątkowski), który zacznie całować Lidkę (Anna Haba).

Ich bliskość nie umknie uwadze Wiktora Banacha (Wojciech Kuliński) i Anny (Lea Oleksiak), których serca nagle też zabiją mocniej. Powoli kontrolę nad sobą zacznie tracić Martyna...

Impreza, która zmieni się w seksparty rozkręci się na dobre dopiero w 237 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2019. Właśnie wtedy Kuba zaciągnie ledwo trzymającą się na nogach Martynę do łóżka. Piotrek i Nowy (Kamil Wodka), którzy po dyżurze zjawią się w mieszkaniu Kuby, staną jak wryci, gdy zobaczą, co się dzieje na przyjęciu.

Na sygnale odc. 236. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 236. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
Na sygnale odc. 236. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Lidka Chowaniec (Anna Haba),  Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 236. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Lidka Chowaniec (Anna Haba), Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
Na sygnale odc. 236. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Lidka Chowaniec (Anna Haba)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 236. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Lidka Chowaniec (Anna Haba)
Najnowsze