Na sygnale, odcinek 244: Martyna nie będzie chciała dziecka! Z kim jest w ciąży?

2019-09-29 13:34 Ag
Na sygnale odc. 244. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Autor: Artrama Na sygnale odc. 244. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska

Z kim w "Na sygnale" jest w ciąży Martyna (Monika Mazur)? Młoda mężatka nie wie kto jest ojcem jej dziecka - mąż Piotr (Dariusz Wieteska) czy "kolega" z pracy Kuba (Wojciech Zygmunt). W 244 odcinku "Na sygnale" zakochani odwiedzą razem ginekologa. Po pierwszy badaniu USG ciężarna Martyna wyzna ukochanemu, że wcale nie chce tego dziecka. A zaraz potem dowie się od Kuby co zaszło między nimi feralnej nocy gdy straciła przytomność po drinkach z afrodyzjakiem.

"Na sygnale" odcinek 244 - środa, 23.10.2019, o godz. 21.55 w TVP2

Martyna z "Na sygnale" zaszła w ciążę, ale jeszcze długo nie będzie wiedziała kto jest ojcem dziecka. Właśnie dlatego ukrywała przed mężem swój stan. Piotr jednak pozna prawdę i zażąda od ukochanej wyjaśnień dlaczego go okłamuje.

Załamana ratowniczka z Leśnej Góry przyzna, że ze strachu, że dziecko może być owocem małżeńskiej zdrady. W końcu nie pamięta czy podczas imprezy u Kuby uprawiała z nim seks. Strzelecki obieca żonie, że będzie  z nią bez względu na wszystko. I spełni tę obietnicę.

Zobacz też: Ślub gwiazdy Na sygnale. Monika Mazur wyszła za mąż. Wśród gości na weselu znane aktorki - ZDJĘCIA

W 244 odcinku "Na sygnale" Martynę i Piotra czeka jednak mały kryzys. A wszystko dlatego, że wybiorą się razem do ginekologa na badanie USG. Strzelecki - na myśl, że wkrótce zostanie ojcem - będzie wręcz tryskać radością. Martyna wyzna jednak ukochanemu, że ona dziecka wcale nie pragnie. Nie tylko dlatego, że nie wie kto jest ojcem...

-Nie jestem gotowa, żeby być matką i nie wiem czy kiedykolwiek będę - oznajmi Piotrowi, czym sprawi mu wielką przykrość.

A tego samego dnia w 244 odcinku "Na sygnale" Kuba zdradzi w dodatku koleżance, co naprawdę wydarzyło się między nimi podczas imprezy integracyjnej gdy podał jej drinka z egzotycznym afrodyzjakiem i zaciągnął do łóżka. Czy po tej rozmowie – i wizycie u lekarki – Martyna odetchnie w końcu z ulgą i upewni się, że urodzi dziecko Piotra?

- Do niczego nie doszło, to nie może być moje dziecko - zapewni Martynę.

Najnowsze