Na sygnale po wakacjach 2019. Martyna przyzna się Piotrowi do nocy z Kubą! Będzie rozwód?

2019-08-12 12:37 Ag
Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Autor: Artrama Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska

Czy w "Na sygnale" Martyna (Monika Mazur) zdradzi Piotra (Dariusz Wieteska) z Kubą Szczęsnym (Wojciech Zygmunt). Świeżo upieczona mężatka panie ofiarą podstępu zakochanego z niej kolegi, który po podaniu Martynie drinków z egzotycznym afrodyzjakiem zaciągnie ją do łóżka. W 237 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2019 żona Piotra obudzi się obok nagiego Kuby. Nie będzie pamiętała czy uprawiali seks, ale przyzna się ukochanemu, że był w nocy z Kubą. Jak zareaguje Piotr?

"Na sygnale" po wakacjach 2019 odcinek 237 - środa, 11.09.2019, o godz. 21.45 w TVP2

Czy Martyna z "Na sygnale" dopuści się zdrady zaledwie kilka tygodni po ślubie z Piotrem? To pytanie przez długi czas pozostanie bez odpowiedzi, bo Kuba bardzo się postara, by ratowniczka myślała, że się z nim przespała. Kiedy w 237 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2019 Martyna obudzi się obok nagiego Szczęsnego nie będzie pamiętała wydarzeń poprzedniej nocy.

Przeczytaj koniecznie: Na sygnale po wakacjach 2019. Martyna w ciąży! To nie będzie dziecko Piotra?

Kuba wmówi jej, że uprawiali seks. Żona Piotra wpadnie w panikę na samą myśl, że kolega z pracy tak podle ją wykorzystał. Oczywiście nie zorientuje się, że utrata pamięci ma związek z podejrzanymi drinkami, jakie serwował Kuba na imprezie. Dodał do nich egzotycznego afrodyzjaka, by łatwiej mu było zaciągnąć Martynę do łóżka.

Dla świeżo upieczonej mężatki to będzie szok! Spanikowana spróbuje wyjaśnić z Kubą co między nimi zaszło na imprezie.
- Było super - odpowie Szczęsny, ale wyzna jej całej prawdy. - Nikt nie może się o tym dowiedzieć - rzuci ostro ratowniczka. Jak podaje "Tele Tydzień" Kuba zakpi, że zamierza oszukać nawet własnego męża. - Nie wierzę ci! Do niczego nie doszło - krzyknie wzburzona i wymierzy Kubie siarczysty policzek.

Nie przegap: Ślub gwiazdy Na sygnale. Monika Mazur wyszła za mąż. Wśród gości na weselu znane aktorki - ZDJĘCIA

W 237 odcinku "Na sygnale" załamana Martyna wyzna Piotrowi co się stało. Nie będzie chciała niczego przez nim ukrywać. Zbyt wiele w przeszłości było między nimi niedomówień. Wyjaśni, że obudziła się w łóżku Kuby, ale nie pamięta by uprawiali seks. Jak jej tłumaczenie przyjmie Strzelecki? - Choćbyś była pijana, nie zrobiłabyś tego... Poza tym przecież nawet po pijaku byś tego nie chciała! - zapewni żonę i uwierzy w jej niewinność.

Najnowsze