Pamiętacie Adama z Na dobre i na złe? Grzegorz Daukszewicz został ojcem i pochwalił się pierwszym dzieckiem - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Pamiętacie Adama z Na dobre i na złe? Grzegorz Daukszewicz został ojcem i pochwalił się pierwszym dzieckiem - ZDJĘCIA

Pamiętacie Adama z Na dobre i na złe? Grzegorz Daukszewicz został ojcem i pochwalił się pierwszym dzieckiem - ZDJĘCIA

2022-07-15 8:49

Grzegorz Daukszewicz odszedł z "Na dobre i na złe" cztery lata temu, a śmierć Adama Krajewskiego była ciosem dla widzów i wszystkich w Leśnej Górze. Adam zmarł tuż po tym jak uratował życie ukochanej Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Nawet brat, profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), nie zdołał ocalić Adama przed śmiercią. Od odejścia z "Na dobre i na złe" Daukszewicz zagrał kilka ról w innych serialach, ale prawdziwe zmiany zaszły w życiu prywatnym 37-letniego aktorka. Niedawno Daukszewicz został ojcem, o czym pochwalił się na Instagramie. Jego partnerka Maja Kłossowska, także aktorka, urodziła mu pierwsze dziecko, córkę. Zobacz na ZDJĘCIACH, jak zmienił się były gwiazdor "Na dobre i na złe"!

Dlaczego Grzegorz Daukszewicz odszedł z "Na dobre i na złe"?

Grzegorz Daukszewicz grała Adama Krajewskiego w "Na dobre i na złe" przez sześć lat. Wątek chirurga z Leśnej Góry, ukochanego Wiktorii Consalidy, młodszego brata Falkowicza przez długi czas wzbudzał ogromne emocje. Widzowie kibicowali miłości Wiki i Adama, którzy musieli pokonać wiele przeciwności losu, żeby wreszcie być razem. Daukszewicz odszedł z "Na dobre i na złe" u szczytu popularności, gdy Adam był spełnionym mężczyzną. Zarówno w pracy chirurga jak i w związku z Wiktorią i relacjach z Falkowiczem. Decyzja aktora o pożegnaniu z serialem była związana z tym, że Daukszewicz postawił na zmiany, postanowił rozwijać karierę w teatrze.

Nie przegap: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

Grzegorz Daukszewicz - co robił po roli Adama Krajewskiego w "Na dobre i na złe"?

Po odejściu z "Na dobre i na złe" Daukszewicz długo nie przyjmował żadnych ról w innych serialach. W zeszłym roku zrobił jednak wyjątek i pojawił się na krótko w "Pierwszej miłości" w Polsacie, jako Wojtek, brat Marcina (Przemysław Cypryański), który zakochał się w Emilce (Anna Ilczuk). Wyglądał wtedy zupełnie inaczej niż w serialu TVP. Daukszewicz zapuścił brodę, zmienił fryzurę, żeby nie kojarzył się tak bardzo z Adamem Krajewskim z "Na dobre i na złe". Potem jednak skupił się na rolach w "Teatrze Kwadrat" i "Teatrze 6. Piętro".

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość rozpala zmysły na wakacjach! Adriana Kalska w bikini wyłania się z morza - ZDJĘCIA

Grzegorz Daukszewicz prywatnie. Na Instagramie pochwalił się pierwszą córką!

Przez długi czas Grzegorz Daukszewicz stronił od mediów społecznościowych. Dopiero trzy miesiące temu założył profil na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się nie tylko tym, co się dzieje w jego życiu zawodowym, ale także prywatnym. Właśnie z Instagrama wiadomo, że we wrześniu 2021 roku Daukszewicz został ojcem. Ukochana Maja Kłossowska, aktorka, która występuje w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", grała też gościnnie w "M jak miłość", urodziła mu pierwsze dziecko, córkę! Pierwsze rodzinne zdjęcie Grzegorza Daukszewicza z córką i partnerką ukazało się na Instagramie dopiero w kwietniu!

Jeszcze w lipcu w "Teatrze Kwadrat" Grzegorz Daukszewicz pojawi się w roli Abrahama Leibovitza w sztuce "Za jakie grzechy", gdzie jego sceniczną żoną jest Aleksandra Radwan, znana jako Agata z "Na Wspólnej"!

Grzegorz Daukszewicz - wiek, rodzice, dzieci

Grzegorz Daukszewicz ma 37 lat, jest synem Małgorzaty Janiny Kreczmar, która zmarła w 2006 roku i Krzysztofa Daukszewicza, satyryka, pisarza i kompozytora, znanego ze "Szkła kontaktowego" w TVN24. Ma przyrodnią siostrę Sylwię oraz dwóch braci – Aleksandra i Krzysztofa. O życiu prywatnym Grzegorza Daukszewicza niewiele wiadomo. Całkiem niedawno wyszło na jaw, że jest w związku z aktorką Mają Kłossowską, która urodziła mu córkę. Z poprzednich związków nie miał dzieci.

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze