Na dobre i na złe

Nowa Aśka w Na dobre i na złe. Po morderstwie Alka zmieni się nie do poznania - ZDJĘCIA

2023-07-16 13:14

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Aśka (Joanna Gawryło) zaskoczy wszystkich, a już najbardziej Krzyśka (Mateusz Damięcki)! A to dlatego, że Gawryło pod żadnym pozorem nie pozwoli Radwanowi przyznać się do morderstwa Alka (Szymon Wróblewski), mimo iż wcześniej sama była orędowniczką jego współpracy z policją, jak tylko dowiedziała się o porwaniu Kubusia (Wiktor Trojan). Jednak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej wszystko się zmieni, gdyż okoliczności będą już zupełnie inne! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Zaskakująca przemiana Aśki w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Porwanie Kubusia zmieni ją na zawsze

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Aśka przejdzie szokującą przemianę, którą całkowicie zszokuje Krzyśka. A to dlatego, że po odnalezieniu Kubusia, którego porywacze doprowadzą do odmy płuc, a finalnie sepsy, Gawryło całkowicie zmieni swoje podejście do sprawy i policji. I gdy Radwan tylko jej przyzna się, że zamordował Alka, który zginął po ich dramatycznej walce, to kategorycznie zabroni mu powiedzieć o tym Bognie (Dagmara Bąk). Mimo iż Aśka od samego początku była wielką zwolenniczką ich współpracy z policją i błagała Krzyśka, aby nie robił niczego za ich plecami, tak po odzyskaniu Kubusia wszystko się zmieni. I gdy w końcu Radwan sam będzie chciał się przyznać, to Aśka w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej mu na to nie pozwoli!

Już w 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Krzysiek pójdzie za radą Aśki i do niczego nie przyzna się funkcjonariuszom. A to dlatego, że policja odnajdzie ciało Alka, dlatego Bogna urządzi Radwanowi przesłuchanie, ale on okłamie ją, że kontaktował się wyłącznie z Żanetą (Oliwia Adamowicz). Tyle tylko, że policjantka nie uwierzy w jego wersję i zacznie go prowokować, ale Radwan się nie złamie. Jednak w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej zaczną dręczyć go straszliwe wyrzuty sumienia, przez co Gawryło znów włączy się do akcji, gdyż pod żadnym pozorem nie zgodzi się, aby Krzysiek poszedł siedzieć!

- Pamiętasz, co ci powiedziałam? Do niczego się nie przyznawaj. Nic na ciebie nie mają - powie stanowczo.

Oczywiście, Radwan w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach nie zdąży się nawet odezwać, gdyż Gawryło będzie przekonana o swojej racji, do której podświadomie zacznie i jego przekonywać. Aśka da Krzyśkowi jasno do zrozumienia, że Alek zasłużył na swój los i powinien zginąć jak nie z jego rąk, to z jej, gdyż w końcu porwał ich syna i doprowadził go do tak poważnego stanu. A co najgorsze w 888 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej zacznie grać na uczuciach i emocjach rozchwianego Radwana, dzięki czemu osiągnie swój cel, zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego, że to tylko zaszkodzi Krzyśkowi! A to dlatego, że Bogna będzie podejrzewać, że to lekarz maczał swoje place przy morderstwie porywacza jego dziecka, ale Aśka to zbagatelizuje i od teraz stanie się przeciwniczką współpracy z policją!

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze