Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Radwan przyzna się Aśce, że zamordował porywacza Kubusia w 887 odcinku - ZDJĘCIA

2023-05-24 21:40

W finale sezonu "Na dobre i na złe" przed wakacjami rozegrają się dantejskie sceny! Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) uratuje Kubusia (Wiktor Trojan) z rąk porywaczy i postanowi sam wymierzyć im sprawiedliwość za to, że doprowadzą jego syna do odmy płuc i sepsy! Wzburzony Krzysiek z zimną krwią zamorduje Alka (Szymon Wróblewski), a także w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej rzuci się z pięściami na Jacka Marcinkowskiego (Mateusz Rusin), gdy w końcu odkryje, że to Patryk (Szymon Wiśniewski) miał stać się celem porywczy! A po wszystkim przyzna się do tego tylko przed 1 osobą! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Radwan przyzna się Aśce do morderstwa w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Zabije porywacza Kubusia

Finał sezonu "Na dobre i na złe" przed wakacjami dostarczy wielu emocji, mrożących krew w żyłach! Tym bardziej, że koszmar Radwana z porwaniem Kubusia skończy się jedynie w teorii, gdyż mimo iż Krzysiek odbije syna z rąk porywaczy, to zapłaci za to najwyższą cenę, którą będzie pamiętał już do końca życia. I wcale nie będzie tu chodziło wyłącznie o milion złotych, których zażyczą sobie Żaneta (Oliwia Adamowicz) i Alek za życie chłopca, ale o samych bandytów! Wszystko przez to, że po próbie ucieczki Kubusia, para odurzy go lekami, po których chłopiec przestanie wykazywać jakiekolwiek funkcje życiowe, przez co porywacze zdecydują się go dobić, ale tuż po odebraniu pieniędzy od Radwana. Tyle, że w 886 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek do tego nie dopuści!

W 886 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan uzbiera milion złotych, które podaruje mu kochanek Aśki (Monika Kaleńska) i poleci załatwić sprawę za plecami policji tylko dlatego, że w rzeczywistości to jego syn miał paść ofiarą porywaczy. Krzysiek skontaktuje się z Żanetą i Alkiem, a porywacze wskażą mu miejsce, na które ma udać się z gotówką. Tyle, że gdy dojdzie do przekazania okupu, to Radwan wpadnie w szał, widząc stan, do którego para doprowadziła jego syna! Kubuś nabawi się odmy płuc, która szybko przerodzi się w sepsę, w związku z czym lekarz nie będzie mógł przejść obok tego obojętnie. W efekcie w ostatnim 887 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną wzburzony Krzysiek przestanie nad sobą panować i z zimną krwią zamorduje porywacza Kubusia!

W ostatnim 887 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami policja odnajdzie ciało Alka, ale Krzysiek nie przyzna się do popełnienia zbrodni! Radwan okłamie komisarz Mróz (Dagmara Bąk), iż kontaktował się jedynie z Żanetą, której przekazał okup za syna i nie ma z morderstwem porywacza nic wspólnego. Co więcej, Krzysiek w końcu dowie się, że to nie Kubuś, a Patryk miał stać się celem porywaczy i w przypływie emocji rzuci się z pięściami również na Jacka, który skrupulatnie to przed nim ukrywał. Po wszystkim w ostatnim 887 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Radwan jedynie Joannie przyzna się, iż zamordował porywacza Kubusia, a także pobił jej kochanka, który go oszukał...

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze