Na dobre i na złe. Powrót Kamilli Baar do serialu. Znów zagra lekarkę w Echo serca

2018-12-25 14:33 Ag
Echo serca odc. 1. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)
Autor: TVP Echo serca odc. 1. Magda (Kamilla Baar-Kochańska)

Kamilla Baar odeszła z "Na dobre i na złe" trzy lata temu, a jej bohaterka, uwielbiana przez widzów doktor Hana Goldberg zginęła w wypadku w Izraelu. Od 15 stycznia 2019 roku aktorka z "Na dobre i na złe" pojawi się w obsadzie nowego serialu medycznego - "Echo serca". I znów zagra lekarkę, tym razem nie ginekologa, ale psychologa. Główną bohaterką "Echo serca" będzie psycholog Magdalena Borska. U boku Kamilli Baar wystąpi też inna aktorka z "Na dobre i na złe" - Dorota Segda. O czym będzie "Echo serca" i kiedy premiera 1 odcinka?

Co się działo z Kamillą Baar po odejściu z "Na dobre i na złe"?

Kamilla Baar podbiła serca widzów rolą w "Na dobre i na złe". I choć pożegnała się ze szpitalem w Leśnej Górze w 2015 roku to dla wielu fanów seriali na zawsze pozostanie Haną Goldberg. Po odejściu Kamilli Baar z "Na dobre i na złe" scenarzyści postanowi jednak uśmiercić tę postać, a aktorka straciła szansę na powrót do produkcji.

Po "Na dobre i na złe" Kamilla Baar zagrała jeszcze mniejsze role w innych produkcjach. Była Moniką w serialu "Niania w wielkim mieście" w Polsacie, a także doktor Lipińską w 5 sezonie "Drugiej szansy" w TVN. Teraz przed aktorką kolejna szansa, by zerwać z wizerunkiem Hany z "Na dobre i na złe".

O czym będzie "Echo serca"? Kto w obsadzie nowego serialu medycznego TVP?

Dokładnie we wtorek, 15.01.2019, o godz. 21.40 w TVP1 zadebiutuje "Echo serca". Nowy medyczny serial będzie opowiadał o losach lekarki Magdaleny Borskiej. Psycholog rozpocznie pracę w jednym ze szpitali w Warszawie po kilkuletnim pobycie za granicą.

Pierwszego dnia pracy główna bohaterka serialu "Echo serca" będzie musiała zmierzyć się z niechęcią innych lekarzy, a szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy (Przemysław Sadowski). Pracownicy szpitala ukryją przed Magdą traumę, jaką przeżywają po nieudanej akcji ratunkowej, po której jeden z najlepszych chirurgów szpitala - Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) został oskarżony o błąd w sztuce.

W obsadzie "Echo serca" oprócz Kamilli Baar zagra też inna aktorka z "Na dobre i na złe" - Dorota Segda, która przez sześć lat była dyrektor Agatą Kwiecińską w Leśnej Górze. Poza tym w nowym serialu TVP pojawią się: Antoni Pawlicki, Przemysław Sadowski, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Lucyna Malec i Zbigniew Zamachowski.
Z  Leśnej Góry do Echa serca . Kamilla Baar - Kochańska
Autor: materiały prasowe Z Leśnej Góry do "Echa serca" . Kamilla Baar - Kochańska
Najnowsze