Na dobre i na złe. Matylda dowie się, że jest córką Michała. Wielkie pojednanie Falkowicza z Wilczewskim? - ZDJĘCIA

2018-12-09 11:58 sz
Na dobre i na złe, odcinek 724. Matylda (Amelia Czaja), Wilczewski (Mateusz Janicki), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 724. Matylda (Amelia Czaja), Wilczewski (Mateusz Janicki), Falkowicz (Michał Żebrowski)

W nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" Matylda (Amelia Czaja) dowie się, że Michał (Mateusz Janicki) jest jej ojcem?! Na Instagramie aktora "Na dobre i na złe" pojawiło się nagranie, które ujawniło przyszłe wydarzenia. Wilczewski jest zdeterminowany i nie odpuści. Już zagroził Kasi (Ilona Ostrowska), że ich córka dowie się prawdy. Falkowicz (Michał Żebrowski) najwyraźniej zaakceptuje jego decyzję!

"Na dobre i na złe" - nowe odcinki w środy, o godz. 20.50 w TVP2

Wilczewski z serialu "Na dobre i na złe" dowiedział się o tym, że Matylda jest jego córką i teraz zrobi wszystko, żeby móc nadrobić ostatnie lata, kiedy go przy niej nie było!

Lekarz wściekł się na Kaśkę i Barbarę (Agnieszka Pilaszewska). Miał wyjechać z Leśnej Góry, ale zrezygnował z tego pomysłu.

W jednej z ostatnich rozmów ze Smudą postawił sprawę jasno: nie zamierza ukrywać przed Matyldą prawdy o jej pochodzeniu. Szczególnie, że dziewczynka zacznie mieć kompleksy z powodu ojca, którego nie zna.

Bohaterka "Na dobre i na złe" uzna, że musiał być złym człowiekiem, skoro ona nie potrafi kontrolować swojego gniewu. Wilczewski nie będzie w stanie tego słuchać.

Na Instagramie Mateusza Janickiego pojawiło się nagranie z "rodzinnego spotkania". Przy jednym stole zasiedli: Falkowicz, Michał, Kasia, Matylda, Cezary (Daniel Olbrychski), Oliwia (Marta Bryła) i Paweł (Marcin Sianko).

Ze słów aktora wynika, że najwyraźniej wszyscy dowiedzą się o pokrewieństwie Wilczewskiego i Matyldy. Wiadomo, że Andrzej wkrótce również odkryje prawdę, dojdzie do bójki. To, że będzie w stanie usiąść obok wroga sugeruje, że jest szansa na pojednanie między nimi. A Wy co o tym myślicie?

Najnowsze