Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Szokująca przemiana Mario! Gloria przejrzy ukochanego Blanki - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-22 11:55

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Mario (Marcin Korcz) przejdzie niezwykłą przemianę! Ale wcale nie chodzi tu o wygląd Milewskiego tylko o jego charakter, który zmieni się pod wypływem Blanki (Pola Gonciarz). W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Mario zapewni wszystkich, że jest już zupełnie innym człowiekiem, ale znajdzie się jedna osoba, która go przejrzy! A mowa tu oczywiście o Glorii (Aleksandra Grabowska)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Mario zmieni się nie do poznania w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Wszystko przez Blankę

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Mario stanie się zupełnie innym człowiekiem i po dawnym gangsterze z mafii Szymona (Marek Bogucki) nie będzie już śladu! Co prawda, już w poprzednim sezonie Milewski udowodnił wszystkim, że nie jest taki zły, jak go widzą, gdyż był gotowy oddać za ukochaną własne życie, gdy jego szef wydał na Blankę wyrok. Wówczas Mario robił wszystko, aby ją ocalić i dla jej dobra poświęcił nawet własną siostrę, gdyż to właśnie z jej względu w ogóle wstąpił do gangu Szymona. Niestety, siostra Milewskiego przepadła, ale Consalida została, a zakochany chłopak stawał na głowie, aby pokazać jej, że nie jest taki, jak myśli. To właśnie z tego względu zatrudnił się w Leśnej Górze, a swoją pracowitością i życzliwością wobec pacjentów ostatecznie wkupił się w łaski Blanki w "Na dobre i na złe".

Dlatego w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Milewski przejdzie niezwykłą przemianę, ale nie wszyscy uwierzą w jego dobre intencje. A mowa tu oczywiście o Glorii, która już wcześniej zdążyła poznać się na gangsterze, gdyż to w końcu on miał ją doprowadzić do Szymona, a następnie wraz ze swoim szefem jej groził. Co prawda, w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Mario zapewni Krasucką, że dzięki Blance definitywnie zerwał z przeszłością, ale jej przyjaciółka wcale mu nie uwierzy. A to dlatego, że będzie przekonana, że tacy jak on się nie zmieniają!

- Zakochałem się. Zmieniłem... - wyzna jej Mario.

- Oboje wiemy, że to nieprawda - powie z pewnością Gloria.

Tyle tylko, że w tym przypadku w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Gloria nie będzie miała racji, gdyż zakochany Mario faktycznie się zmieni! Do tego stopnia, że oświadczy się ukochanej Blance, a ona zgodzi się zostać jego żoną! A sama Krasucka sobie zaprzeczy, gdyż po swoim powrocie do Leśnej Góry w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej zakręci się obok Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski), przed którym wcześniej ostrzegała stażystkę Oliwię (Irmina Liszkowska). I choć przewidzi działania zboczonego kardiologa wobec studentki, to sama i tak się do niego zbliży!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze