Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Maks i Gloria będą razem?! Po skandalu Beger zaoferuje swoje wsparcie - ZDJĘCIE

2023-07-04 13:47

To już pewne, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Gloria (Aleksandra Grabowska) wróci do Leśnej Góry. Krasucka pozbiera się po załamaniu nerwowym, jakie przeszła, gdy cały szpital dowiedział się, że w przeszłości była prostytutką. Wówczas Krasucka odeszła w atmosferze skandalu, ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej jednak znów stawi się w pracy! Tym bardziej, że nie będzie sama, gdyż po powrocie zaopiekuje się nią Beger (Tomasz Ciachorowski), a wspólne nieciekawe doświadczenia Maksa i Glorii połączy ich jak nigdy! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Gloria i Beger zostaną parą w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach?! Po seks skandalu zostanie z nią tylko Maks

Pewnym jest, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Gloria powróci do Leśnej Góry. Mimo iż Krasucka odeszła w atmosferze skandalu, gdy bandyta Szymon (Marek Bogucki) włamał się na serwer szpitala i rozesłał wszystkim jego pracownikom erotyczny filmik z jej udziałem, z czasów, gdy była jeszcze prostytutką, to w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej wróci i to nie z byle jakim wsparciem! A to dlatego, że zaopiekuje się nią sam Maks, który również nie będzie grzeszył dobrą opinią wśród współpracowników z racji swojej przeszłości, gdy nadużywał swojej pozycji, aby molestować pielęgniarki. I z tego względu Beger uzna, że muszą trzymać się razem!

Czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Gloria i Maks zbliżą się do tego stopnia, że aż będą razem? Tomasz Ciachorowski pochwalił się na swojej relacji na Instagramie zdjęciem ze wspólnego dyżuru z Krasucką. Na fotografii widzimy, że lekarze są w dobrych nastrojach, a co najważniejsze są szczególnie blisko! Czy to oznacza, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej stworzą parę?!

Póki co nie wiadomo, czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Gloria i Maks będą razem, ale pewnym jest, że bardzo się do siebie zbliżą. Tym bardziej, że Krasucka rozstała się z Tadkiem (Marcin Urbanke) przed swoim odejściem z Leśnej Góry, gdyż bała się, że ukochany będzie zawsze ją widział w taki sposób, jak na fimie od Szymona. A na dodatek pokłóciła się z Blanką (Pola Gonciarz), która miała jej za złe, że ani słowem nie zająknęła się o swojej przeszłości, przez co i ona o mały włos nie straciła życia. Już wtedy zostali jej jedynie Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), która zaoferowała specjalistyczne i osobiste wsparcie i właśnie Maks. I to on w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej otoczy Krasucką troskliwym ramieniem po jej powrocie do pracy, ale czy będzie z tego coś więcej? Szczególnie, że Gloria doskonale zdaje sobie sprawę z przeszłości Begera, przez którą ostrzegała nawet stażystkę Oliwię (Irmina Liszkowska)! Ale czy teraz zmieni zdanie wobec kardiologa? Przekonamy się już niebawem!

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Najnowsze