Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 863: Mario nie zabije Blanki! Poświęci własne życie, aby uratować ukochaną – ZDJĘCIA

2022-11-18 8:39

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” Mario (Marcin Korcz) nie wykona wyroku szefa mafii Szymona (Marek Bogucki) i nie zabije Blanki (Pola Gonciarz)! Gangster wciąż będzie namawiał ukochaną do ucieczki za granicę, a gdy spotka się z odmową, to w końcu wyzna Consalidzie, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo! Po usłyszeniu wyroku śmierci w 863 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka wpadnie w przeraźliwą panikę i doprowadzi do tragicznego wypadku, w którym ucierpi Mario! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 863 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka nie umrze, bo Mario nie będzie w stanie zabić swojej ukochanej. Przypomnijmy, że szef mafii wyda na Consalidę wyrok śmierci tuż po tym jak wspólnie z mafią brutalnie pobiją i doprowadzą do śmierci prostytutkę Malwinę (Dagmara Bryzek), która z pomocą Glorii (Aleksandra Grabowska) próbowała wyrwać się z półświatka. Niestety, Krasucka wyjedzie, a pod jej nieobecność Consalida wyrzuci dziewczynę za drzwi wprost w ręce mafii, z którą Blanka wejdzie w dyskusję, co będzie jej gwoździem do trumny, bo Szymon postanowi ją zabić z obawy, że zdradzi go policji. W 861 odcinku „Na dobre i na złe” zleci zabójstwo Consalidy, a do jego wykonania wyznaczy Mario, który oczywiście tego nie zrobi!

Już w 862 odcinku „Na dobre i na złe” Mario zjawi się w mieszkaniu Glorii, w którym aktualnie będzie przebywać Blanka i zacznie namawiać ukochaną do ucieczki za granicę. Oczywiście, Consalida nie zgodzi się wyjechać z dnia na dzień, dlatego Milewski postanowi osobiście ją chronić, bo wtedy nie przyzna się jeszcze ukochanej, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Mario okłamie również swojego szefa, że nie zabił Blanki tylko dlatego, że w mieszkaniu był z nią mężczyzna, ale Szymon nie da się na to nabrać i wyśle za nim innego gangstera, ale Milewskiemu uda się ocalić Consalidę. Jednak w 863 odcinku „Na dobre i na złe” Mario coraz mocniej zacznie naciskać na ich wspólny wyjazd za granicę, szczególnie, że zda sobie sprawę, że po okłamaniu szefa, teraz oboje znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie!  

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka ciągle nie będzie przekonana do wyjazdu, w związku z czym Mario nie będzie miał już innego wyboru i w końcu przyzna się ukochanej, że mafia wydała na nią wyrok śmierci! Wówczas Consalidę obleci paniczny strach, przez co lekarska wpadnie w szaleńczą panikę, która skończy się tragicznie! W 863 odcinku „Na dobre i na złe” Blanka doprowadzi do wypadku, w którym najmocniej ucierpi Mario. Milewski ponownie trafi do szpitala w Leśnej Górze, gdzie jego życie spocznie w rękach Barta (Piotr Głowacki). Czy Mario przeżyje, a Blance uda się uniknąć zemsty mafii? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze