Na dobre i na złe

Blanka z Na dobre i na złe zginie? Bandyta Mario w 862 odcinku dostanie zlecenie zabójstwa Consalidy! - ZDJĘCIA

2022-11-16 22:11

W 862 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) stanie oko w oko ze śmiercią! Kochanek Blanki, bandyta Mario Milewski (Marcin Korcz), w czarnych rękawiczkach i pistoletem w dłoni zjawi się przed mieszkaniem Glorii (Aleksandra Grabowska), by wypełnić zlecenie, które dostanie od szefa mafii. Czy po tym wszystkim co między nimi zaszło, w 862 odcinku "Na dobre i na złe" Mario zabije Blankę? W ostatniej chwili schowa broń, zacznie namawiać Consalidę na ucieczkę do Wiednia, by chronić ją przed niebezpieczeństwem. Plany Mario pokrzyżuje jednak zleceniodawca wyroku śmierci, który wyśle na Blankę drugiego zabójcę! Czy Blanka zginie? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA.

"Na dobre i na złe" odcinek 862 - środa, 23.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przerażający zwrot akcji w 862 odcinku "Na dobre i na złe", śmiertelnie niebezpieczeństwo, które spadnie na Blankę Consalidę, to konsekwencje romansu młodej lekarki z Leśnej Góry z bandytą Mario! Nieświadoma zagrożenia Blanka pokochała Mario, choć Gloria ostrzegała przyjaciółkę, że nic nie wie o Milewskim i nie powinna tak się angażować w ten związek. Nie odważyła się jednak powiedzieć Consalidzie kim naprawdę jest Mario, jak razem ze swoim szefem Szymonem (Marek Bogucki) grożą jej, żeby współpracowała z mafią. Milczenie Glorii źle się skończy dla Blanki, która w 862 odcinku "Na dobre i na złe" stanie oko w oko z zabójcą!

Mario nie w 862 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie miał serca zabić Blanki!

Mario odwiedzi ukochaną z pistoletem w dłoniach, ale w 862 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie w stanie pociągnąć za spust. Zamiast wykonać wyrok śmierci na Blance, czego zażąda od niego Szymon, chwyci Consalidę w ramiona i zacznie namawiać, by niezwłocznie wyjechali razem do Wiednia.

- Ucieknijmy stąd! Ucieknijmy z kraju! - zaproponuje Mario w 862 odcinku "Na dobre i na złe", ukrywając przed Blanką, że jest gangsterem i ma ją zabić. - Jaki ty romantyczny jesteś - zaśmieje się lekarka, której nieco podejrzane wyda się, że Mario znalazł ją przed mieszkaniem Glorii i nosi czarne, skórzane rękawiczki w środku lata.  - Ludzie biorą urlopy. Chociaż na tydzień! - poprosi bandyta, lecz Blanka nie będzie mogła zostawić tak nagle swoich pacjentów. - Tydzień? Ale ja teraz nawet trzech dni nie mogę wziąć! Pracuję w szpitalu, mam ustalony grafik, dyżury... - wyjaśni rozbawiona.

Mafia wyśle do Blanki drugiego zabójcę! Mario narazi się szefowi w 862 odcinku "Na dobre i na złe"

W 862 odcinku "Na dobre i na złe" Mario odwiezie Blankę do szpitala, nie mówiąc jej o tym, że grozi im ogromne niebezpieczeństwo, po tym, jak wydała na nią wyrok mafia. Milewski okłamie też swojego szefa Szymona, twierdząc, że nie zabił jeszcze lekarki wyłącznie dlatego, że była w mieszkaniu z jakimś mężczyzną. - Albo ty ją załatwisz, albo znajdę kogoś innego! - zażąda Szymon. - Ja to zrobię... - zapewni Mario, który w 862 odcinku "Na dobre i na złe" spróbuje znaleźć sposób jak ocalić Blankę.

- Tak jak dzisiaj? Nie możemy czekać, bo jeszcze jej jakiś głupi pomysł do głowy wpadnie. A wtedy mnie wpadną do głowy jeszcze głupsze pomysły! - zapowie szef mafii, lecz Mario obieca, że następnego dnia Blanka Consalida już będzie martwa. Szymon w 862 odcinku "Na dobre i na złe" nie da wiary jego słowom. Wyśle do Blanki drugiego zabójcę, aby sprawdził Mario. 

Czy ukochany Blanki w 862 odcinku "Na dobre i na złe" wreszcie szczerze przyzna się jej, że jest z mafii, która chce ją zabić? To się okaże już niebawem. Jedno jest pewne, życie Blanki będzie zagrożone, bo gangsterzy tak łatwo nie odpuszczą!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze