Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 857: Gloria szantażowana przez mafię! Szymon i Mario złożą jej szokującą propozycję – ZDJĘCIA

2022-10-19 20:45

W 857 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 19.10.2022 o 20.55 w TVP2) koszmar Glorii (Aleksandra Grabowska) dopiero się zacznie! Do Leśnej Góry na pokładzie śmigłowca w końcu dotrze ciężko ranny Tadek (Marcin Urbanke), ale jego stan wciąż będzie poważny, gdyż rozwinie się sepsa, a w ranę wda się poważne zakażenie. Lekarze podejmą dramatyczną walkę o życie Boruckiego, a Krasucka nie złapie nawet chwili wytchnienia we własnym mieszkaniu, w którym zastanie nieproszonych gości! W 857 odcinku „Na dobre i na złe” Szymon (Marek Bogucki) i Mario (Marcin Korcz) zaczną szantażować Glorię, a jej przeszłość wróci do niej szybciej niż się spodziewała… Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 857 - środa, 19.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 857 odcinku „Na dobre i na złe” Gloria wciąż będzie przeżywać trudne chwile. Co prawda, Tadek wreszcie dotrze do Leśnej Góry na pokładzie śmigłowca, co nie byłoby możliwe, gdyby nie wyjazd Oleny (Tetiana Malkova) i Michała (Mateusz Janicki) na Ukrainę, ale jego stan wciąż będzie poważny. Kosenko i Wilczewski przeprowadzą na miejscu operację, dzięki której Borucki wciąż będzie żył, ale przy braku odpowiednich narzędzi i warunków niewiele będą mogli zdziałać. U Tadka rozwinie się sepsa i wda się poważne zakażenie, ale przed operacją zdąży jeszcze wyznać miłość Glorii i te same słowa usłyszeć od ukochanej. W 857 odcinku „Na dobre i na złe” Borucki nie obudzi się po operacji, ale to nie będzie koniec złych wieści dla Krasuckiej…

W 857 odcinku „Na dobre i na złe” Gloria ciągle będzie odrzucać połączenia od Szymona i Mario, ale gangsterom za bardzo będzie zależało na spotkaniu z dawną prostytutką, dlatego włamią się do jej mieszkania! Krasucka będzie zaskoczona ich wizytą i zacznie stawiać się członkom mafii, ale na marne, gdyż oni będą mieli na nią haki!

- Jak tu weszliście?! Czego ode mnie chcesz? – spyta Gloria.

- Oj Gloria, Gloria... Nie jesteś zbyt uprzejma. Zamiast witać gości chlebem i solą…Wybaczam ci przez pamięć dawnych dni – stwierdzi Szymon.

- A ja już dawno o wszystkim zapomniałam – uzna.

- A nie szkodzi. Są pewne filmy, które mogą ci odświeżyć pamięć – przypomni jej.

Wtedy w 857 odcinku „Na dobre i na złe” Gloria zrozumie, że nic tym nie ugra i poprosi Szymona, aby dał jej święty spokój. Jednak szef mafii nie będzie chciał odpuścić, gdyż będzie miał dla Krasuckiej bardzo ważne zadanie!  

- Po co to robisz? Przez pamięć dawnych dni odpuść, co? – poprosi.

- Załatwisz, o co proszę i będziesz miała spokój – obieca jej.

- A czego chcesz? – dopyta.

- Chodzi mi o twojego byłego chłopaka… Franek Kępiński, słynny kolarz. Niedawno został burmistrzem małego, sympatycznego miasteczka… Chcę, żebyś odnowiła z nim kontakt – wyjaśni jej, czym bardzo ją zdziwi - Po co?

Jednak w 857 odcinku „Na dobre i na złe” Szymon nie zdradzi Glorii, co kryje się za jej odnowieniem kontaktu z Frankiem (Paweł Ławrynowicz), z którym Krasucka i tak miała niedawno styczność, gdy został pacjentem Leśnej Góry, a później zaczął do niej wydzwaniać. Po prostu każe jej to zrobić i nie będzie chciał słyszeć odmowy…

- Dowiesz się w odpowiednim czasie – wyjaśni Szymon.

- Nie zrobię tego! – postawi się Gloria.

- Zrobisz, zrobisz. Nie masz innego wyjścia. No to na razie wszystko. Odezwę się za jakiś czas. Miło cię było znów zobaczyć... – zakończy.

Jeszcze na pożegnanie w 857 odcinku „Na dobre i na złe” swoje trzy grosze dorzuci Mario, który postawi udzielić Glorii „dobrej” rady, aby na przyszłość unikać ich niezapowiedzianych wizyt…

- Odbieraj na przyszłość telefony – uśmiechnie się.  

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze