Na dobre i na złe po wakacjach. Tragiczny powrót kochanka Glorii. Pomoc Blanki nadejdzie zbyt późno

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach. Tragiczny powrót kochanka Glorii. Pomoc Blanki nadejdzie zbyt późno

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Tragiczny powrót kochanka Glorii. Pomoc Blanki nadejdzie zbyt późno

2022-08-12 10:05

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” pierwszym po wakacjach (emisja w środę 7.09.2022 o 20.55 w TVP2) koszmar Glorii (Aleksandra Grabowska) powróci! Franek (Paweł Ławrynowicz), jej były chłopak, znów pojawi się w jej życiu, które postanowi skutecznie uprzykrzyć. W 851 odcinku „Na dobre i na złe” Krasucka odbierze przerażający telefon od kochanka, który kompletnie wyprowadzi ją z równowagi, przez co przestanie nad sobą panować. Blanka (Pola Gonciarz) ruszy na pomoc przyjaciółce, ale na nią będzie już za późno! Poznajcie szczegóły!

„Na dobre i na złe” odcinek 851 pierwszy po wakacjach – środa 7.09.2022 o godz. 20.10 w TVP2

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” w życiu Glorii ponownie zjawi się Franek, jej dawny kochanek, z którym związała się w czasie studiów we Włoszech. Gloria i Franek nawiązali gorący romans, jednak czar prysł, gdy Krasucka dowiedziała się, że ukochany ma żonę! Lekarka uciekła od niego aż do Leśnej Góry, gdzie Franek i tak ją znalazł i próbował namówić, aby do niego wróciła. Niestety, w trakcie rozmowy mężczyzna dostał udaru i tylko dzięki szybkiej reakcji Glorii i operacji, którą po raz pierwszy samodzielnie przeprowadził Tadek (Marcin Urbanke) udało się go uratować. Jak się okazuje w 851 odcinku „Na dobre i na złe” dawny kochanek nie ustąpi i znów zacznie nękać Glorię!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 851: Zagrożona ciąża chorej Liny! Żona Szczepana trafi na patologię ciąży

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnią wizytę Franka w "Na dobre i na złe" >>>

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły

Wstrząsający telefon Franka do Glorii w 851 odcinku „Na dobre i na złe”!

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl Gloria odbierze tajemniczy telefon, który strasznie ją zdenerwuje. Wszystko wskazuje na to, że po drugiej stronie słuchawki będzie Franek, który kolejny raz spróbuje przekonać Glorię, aby dali sobie jeszcze jedną szansę, ale znów spotka się z odmową i to o wiele bardziej dosadną niż w czasie jego pobytu w Leśnej Górze!

- Skąd w ogóle masz mój numer? Nie. Nie ma mowy. Bo nie. I nie dzwoń do mnie więcej! – zdenerwuje się Gloria, po czym natychmiast się rozłączy.

Telefon od Franka w 851 odcinku „Na dobre i na złe” aż wyprowadzi Glorię z równowagi, co nie ujdzie uwadze personelowi szpitala! Jej roztrzęsienie od razu zwróci uwagę Blanki, która postanowi interweniować.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 851: Gorący seks Hani i Michała znów ich do siebie zbliży! Dadzą sobie jeszcze jedną szansę

Blanka nie zdoła pomóc Glorii w 851 odcinku „Na dobre i na złe”!

Na widok Blanki w 851 odcinku „Na dobre i na złe” Gloria natychmiast spróbuje się uspokoić i opanować, ale to wcale nie będzie takie proste! Krasucka podle okłamie przyjaciółkę, a ta od razu wyczuje fałsz! Szczególnie, że Gloria sama się zdradzi!

- Telemarketerzy – wymyśli, wskazując na telefon.

- Ręce ci się trzęsą – zauważy Blanka, po czym Gloria schowa ręce do kieszeni, ale to nie rozwiąże problemu w 851 odcinku „Na dobre i na złe”! Czy Gloria dojdzie do siebie po wstrząsającym telefonie od Franka? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Wskrzeszony Roznerski nie zagra brata Korbana w nowym sezonie! Produkcja zaprzecza, że Miłosz to rodzina policjanta

Najnowsze