Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Rita wyjdzie z więzienia! Nie dowie się, że Hania zaniedbała Helenkę? - ZDJĘCIA

2023-07-04 14:44

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Rita (Laura Pajor) w końcu wyjdzie z więzienia, gdzie trafiła za próbę wyłudzenia pieniędzy od Urszuli (Ewa Kolasińska). Mimo iż, matka Helenki (Maja Burzyńska) odda gotówkę gosposi Molendy (Filip Bobek) i ocali jej życie, to Marcin zdąży zaalarmować policję, która ją zgarnie. Jednak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Marcin doprowadzi do uwolnienia Rity, która wreszcie wróci do domu, ale nie odkryje, że pod jej nieobecność Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie upilnowała jej córki tak samo jak Seba (Wacław Warchoł)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Powrót Rity w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Matka Helenki wyjdzie na wolność i odzyska córkę

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Rita wreszcie odzyska wolność. Przypomnijmy, że matka Helenki trafiła do więzienia tuż po tym jak odebrała od Urszuli pieniądze. Wówczas Rita nie miała pojęcia, że firma, w której pracuje zajmuje się wyłudzaniem gotówki od starszych osób, a gdy zorientowała się o co chodzi, to postanowiła oddać wszystko gospodzie Molendy. Tyle, że wtedy doprowadziła Urszulę do zawału, a Marcin zawiadomił o wszystkim policję. Oczywiście, Molenda nie uwierzył w tłumaczenia kryminalistki, ale gdy w jej obronie stanęła również gosposia, to robił wszystko, aby wciągnąć matkę Helenki z więzienia. Tyle, że w ostatnich odcinkach "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną mu się to nie udało, co pociągnęło za sobą tragiczne skutki!

W obecnym sezonie "Na dobre i na złe" przed wakacjami Helenka nie mogła poradzić sobie z tęsknotą za matką. Oczywiście, dziewczynka nie miała pojęcia, że jej mama przebywa w więzieniu tylko była przekonana, że wyjechała do pracy, dlatego postanowiła połknąć kulki magnetyczne, aby ją ściągnąć. Wówczas Hania zbagatelizowała problem, a gdy dziewczynka trafiła na SO, to Olena (Tetiana Malkova) i Michał (Mateusz Janicki) musieli ją ratować. Na szczęście, Helenka przeżyła, ale wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Sikorka nie przyzna się Ricie, że zaniedbała jej dziecko dokładnie tak samo jak wcześniejszy partner, Seba!

A to dlatego, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Rita w końcu wyjdzie z więzienia i wróci do domu, gdzie jak pokazała Anna Samusionek na swoim Instagramie będzie czekać na nią nie tylko Helenka, ale właśnie Lucyna i Hania! Kobiety będą wspólnie spędzać czas w namiocie, który z pewnością powstanie z myślą o Helence, a między nimi będzie panować bardzo dobra atmosfera. Zatem można sądzić, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Sikorka nie przyzna się Ricie, że nie dopilnowała jej córki. Szczególnie, że na własne oczy przekonała się, że kryminalistka może być bardzo nieprzyjemna, gdy w grę wchodzi jej dziecko. Tym bardziej, że sama była świadkiem jak zemściła się na Sebie, gdy odkryła prawdę!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze

Materiał sponsorowany