Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 859: Powrót Marcina w dramatycznych okolicznościach! Gosposia Molendy dostanie zawału przez Ritę - ZDJĘCIA

2022-11-02 21:00

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Marcin Molenda (Filip Bobek) wróci na pierwszy plan serialu w dramatycznych okolicznościach. Rita (Laura Pajor) wplącze się w kolejne kłopoty. Matka Helenki (Maja Burzyńska) zacznie rozwozić podejrzane przesyłki, za pomocą których złodzieje będą wyłudzać pieniądze od starszych osób. W 859 odcinku „Na dobre i na złe” ofiarą Rity padnie Urszula (Ewa Kolasińska), która po odkryciu oszustwa dostanie zawału! Gosposia Molendy (Filip Bobek) wyląduje w szpitalu, a matka Helenki skorzysta z okazji i ukradnie jej pieniądze, ale wróci na miejsce zdarzenia, gdzie wpadnie w ręce policji! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 859 - środa, 2.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Rita postanowi znaleźć sobie pracę, aby wynająć mieszkanie dla siebie i Helenki i przestać korzystać z uprzejmości Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), która zgodziła się przyjąć je pod swój dach do czasu aż kryminalistka stanie na nogi. Matka Helenki zatrudni się w firmie rozwożącej podejrzane przesyłki, a niebawem odkryje, że wplątała się oszustwo, bowiem została kurierką oszustów, którzy wyłudzają pieniądze od starszych osób! W 859 odcinku „Na dobre i na złe” ofiarą Rity padnie Urszula, gosposia Marcina i Dominiki (Paulina Gałązka). Bandyci wyciągną od niej aż 50 tysięcy złotych w zamian za zwrócenie wolności Molendzie, który zostanie rzekomo aresztowany, ale oczywiście nic takiego nie będzie miało miejsca.

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Urszula będzie gotowa przekazać gotówkę Ricie, ale wtedy gorzej się poczuje. Seniorka zacznie skarżyć się na problemy z sercem i z podejrzeniem zawału wyląduje w Leśnej Górze, co matka Helenki postanowi wykorzystać. W Ricie obudzą się dawne demony i kryminalistka zdecyduje się ukraść pieniądze Urszuli, które na spokojnie wystarczą jej na wynajem mieszkania. Jednak w 859 odcinku „Na dobre i na złe” matka Helenki wcale nie będzie dumna ze swojego zachowania, a na dodatek zaczną ją dręczyć potworne wyrzuty sumienia! Rita zdecyduje się wrócić do mieszkania seniorki i oddać jej skradzioną gotówkę, ale tam będzie czekała już na nią przykra niespodzianka!

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Rita natknie się w mieszkaniu na Marcina, który złapie kryminalistkę na gorącym uczynku i zawiadomi policję! Funkcjonariusze zgraną matkę Helenki do radiowozu, a Rita zda sobie sprawę, że za kradzież będzie skazana na więzienie i znów straci córkę. W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Rita trafi za kratki, a Urszula zdoła odzyskać skradzione pieniądze, które próbowali wyłudzić od niej oszuści. Seniorka przeżyje zawał serca, a przy jej szpitalnym łóżku niezmiennie będzie czuwał troskliwy Molenda.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze