Na dobre i na złe

​​​​​​Na dobre i na złe po wakacjach. Pozycja Falkowicza zagrożona?! Do Leśnej Góry wkroczy drugi Żebrowski – ZDJĘCIA

2023-06-14 14:07

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach w Leśnej Górze pojawi się drugi Żebrowski! I wcale nie mowa tutaj o żadnym z trzech synów Michała tylko o młodym aktorze Kamilu Żebrowskim, który w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej zawita do najpopularniejszego szpitala w Polsce. Co to oznacza dla samego Andrzeja Falkowicza? Czy profesor będzie miał się czego, a raczej kogo bać? Kogo zagra nowy Żebrowski? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Zmiany w Leśnej Górze w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Nowy Żebrowski w obsadzie

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach w Leśnej Górze zajdzie sporo zmian! Przede wszystkim do pracy wróci Gloria (Aleksandra Grabowska), która po wybuchu seks-skandalu z czasów, gdy jeszcze trudniła się jako prostytutka, postanowiła odejść ze szpitala i rozstać się z Tadkiem (Marcin Urbanke). To już pewne, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Krasucka zmieni zdanie i ponownie zawita do Leśnej Góry, gdzie mocno zbliży się do Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski), którego ręka w końcu się zagoi i znów będzie mógł operować. Ale to nie jedyne zmiany, jakie zajdą w Leśnej Górze, gdyż dotkną one również samego Andrzeja Falkowicza!

I wcale nie chodzi tylko o to, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Andrzej nawiąże bliższą współpracę z chemiczką Sarą (Agnieszka Kawiorska), na której umiejętności profesora zrobią ogromne wrażenie. Do tego stopnia, że Berezińska pożałuje, że na początku odrzuciła Falkowicza na rzecz młodszego Wilczewskiego (Mateusz Janicki). W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej pod opiekę Andrzeja trafi również Blanka (Pola Gonciarz), która postanowi pójść za jego radą i zostać chirurgiem dokładnie tak samo jak jej matka. Szczególnie, że Falkowicz dostrzeże w niej talent na miarę Wiki (Katarzyna Dąbrowska), swojej najlepszej podopiecznej. Czy wspólne badania z Sarą i pomoc Blance tak wymęczą Andrzeja, że wymienią go na nowego Żebrowskiego?

Joanna Pach-Żbikowska, czyli pielęgniarka Asia z "Na dobre i na złe" pochwaliła się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z dwoma Żebrowskimi! I wcale nie mowa tutaj o żadnym z trzech synów Michała - Franciszku, Henryku czy Feliksie tylko o Kamilu Żebrowskim, którego widzowie mogą kojarzyć z "Komisarza Aleksa", gdzie w 220 odcinku wcielił się w Bartka "Majkela" Skorupskiego. A teraz młodziutki aktor pojawi się w obsadzie "Na dobre i na złe", gdzie na planie spotkał się z o wiele bardziej doświadczonym kolegą o tym samym nazwisku!

- Szanowni Państwo, chciałem przedstawić Kamila Żebrowskiego - mówi Michał Żebrowski na krótkim materiale WIDEO na oficjalnym profilu "Na dobre i na złe" na Instagramie, na co młodszy aktor odpowiada - A ja Michała Żebrowskiego...

Póki co nie wiadomo, kogo zagra Kamil Żebrowski w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach, gdyż rąbka tajemnicy nie chciała zdradzić nawet sama Pach-Żbikowska. Co prawda, atmosfera pomiędzy Żebrowskimi jest bardzo dobra, ale to wcale nie oznacza, że tak samo będzie w hitowym serialu TVP2, gdyż nowy Żebrowski może stać się poważnym zagrożeniem dla starszego! Ale jak będzie naprawdę, to przekonamy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej!

- W Leśnej GóŻe😅 na DyŻuŻe Potrójne Ż. ✨✨✨ Dwa Żeberka i Żbiczek czyli 💙 @zebrowski.michal 💙 @joasia.pach.zbikowska i spełnione maŻenie 💙 @zebrovvsky Kamila Jana✨ @marza.pawlak MaŻenka Ty to umiesz robić najlepsze niespodzianki 🥰 Ps.co łączy dwóch panów Żebrowskich dowiecie się po wakacjach.bądźcie z nami💙💙💙 #nadobreinazłe #spełnionemarzenie #serial #leśnagóra #szpital #joasiapachżbikowska #lovemyjob #wdzięczność - podpisała ich wspólne zdjęcie Joanna Pach-Żbikowska.

Na dobre i na złe. Była narzeczona Falkowicza wróci po latach! Profesor wpadnie w panikę
Najnowsze