Na dobre i na złe

Na dobre i na ze po wakacjach. Blanka pójdzie w ślady Wiki! Falkowicz ponownie weźmie się za Consalidę – ZDJĘCIA

2023-06-07 13:46

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Blanka (Pola Gonciarz) weźmie sobie słowa Falkowicza (Michał Żebrowski) do serca i postanowi zmienić specjalizację! Consalida tak jak Wiki (Katarzyna Dąbrowska) zdecyduje się zostać chirurgiem i niczym jej matka trafi pod skrzydła samego profesora. Tym bardziej, że w obecnym sezonie "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Andrzej sam dostrzegł w młodziutkiej lekarce talent i ruchy Wiki, przez co zaczął zachęcać ją do zmiany, która już niebawem stanie się faktem! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Blanka zostanie chirurgiem w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Falkowicz zobaczy w niej drugą Wiki!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Blanka w końcu podejmie decyzję w sprawie swojej przyszłości w Leśnej Górze. Mimo iż, lekarka próbowała swoich sił na ginekologii u boku Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) i internie, gdzie szkoliła się przy Alinie Fisher (Katarzyna Skrzynecka), to chirurgia okaże się prawdziwym strzałem w 10! Tym bardziej, że na nowym oddziale Consalida przeszła prawdziwy chrzest bojowy, gdy początkowo miała asystować przy operacji samemu Falkowiczowi, ale po ataku agresywnego pacjenta na profesora, to ona musiała zostać głównym operatorem! Choć Blanka zapierała się rękami i nogami, to Andrzej kazał jej operować. I trzeba przyznać, że nos po raz kolejny go nie zawiódł, gdyż Consalida poradziła sobie bardzo dobrze, przez co Falkowicz już w obecnym obecnym sezonie "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną dostrzegł w niej następczynię Wiki!

Już w obecnym sezonie "Na dobre i na złe" przed wakacjami Andrzej zaczął zachęcać Blankę, aby zmieniła specjalizację i poszła w ślady matki. Szczególnie, że Falkowicz odnalazł w młodej Consalidzie cechy, które charakteryzowały jej matkę, przez co nie chciał, aby jej talent się zmarnował. I wcale tak się nie stanie, gdyż w nowym sezonie "Na dobre i na złe" Blanka weźmie sobie słowa profesora do serca i pójdzie za jego radą! Jak widzimy na relacji Poli Gonciarz na Instagramie, Consalida faktycznie zostanie chirurgiem i tak jak jej matka trafi pod skrzydła samego Falkowicza. Dzięki temu lekarka będzie mogła uczyć się od najlepszych!

- Panie profesorze, co my tutaj dzisiaj robimy? - pyta Blanka na zamieszczonym filmiku.

- Ja leczę! - podkreśla stanowczo Andrzej, na co lekarka odpowiada z uśmiechem - A ja kwiczę...

Na następnych nagraniach Blanki z "Na dobre i na złe" widzimy jak Consalida i Falkowicz czekają na SOR-ze na pacjenta, którego następnie pojadą wspólnie diagnozować u radiologa Pawła (Marcin Sianko). Zatem w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Andrzej nie rzuci swoich słów na wiatr i rzeczywiście zaopiekuje się młodziutką Blanką, którą zacznie uczyć teorii i praktyki, a wszystko po to, by zrobić z niej drugą Wiki i wypuścić spod swoich skrzydeł kolejnego tak wspaniałego fachowca niczym starsza Consalida!

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze

Materiał sponsorowany