Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 880: Agresywny pacjent rzuci się na Falkowicza! Przebije skalpelem rękę profesora - ZDJĘCIA

2023-03-17 13:09

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze dojdzie do dantejskich scen! Blanka (Pola Gonciarz) przyjmie pacjenta z odłamkami szkła w ręku, której szycia podejmie się Falkowicz (Michał Żebrowski), ale wtedy wydarzy się tragedia! W tym momencie w 880 odcinku "Na dobre i na złe" uzależniony od narkotyków mężczyzna stanie się agresywny i zaatakuje profesora skalpelem, którym uszkodzi jego dłoń. Niestety, rana okaże się na tyle poważna, że Andrzej nie będzie mógł przeprowadzić operacji, do której wykonania wyznaczy kompletnie zieloną Consalidę! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 880 - środa, 5.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze dojdzie do kolejnego napaści na lekarza skalpelem! Przypomnijmy, że niedawno stażystka Oliwia (Irmina Liszkowska) wbiła narzędzie w dłoń Begera (Tomasz Ciachorowski), broniąc się przed atakiem zboczeńca. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że Maks musiał odsunąć się na dłuższy czas od stołu operacyjnego. Tym bardziej, że w ranę wdało się zakażenie i nieobecność Begera znacząco się wydłużyła. Tyle, że tym razem ofiarą padnie sam Falkowicz, który w 880 odcinku "Na dobre i na złe" poniesie najsurowszą karę za to, że chciał pomóc pacjentowi z kawałkami szkła w dłoni...

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka przyjmie pacjenta, który będzie miał wbite szkło w dłoń. Rana mężczyzny okaże się na tyle poważna, że potrzebne będzie szycie, którego podejmie się sam Falkowicz. Pacjent trafi na blok operacyjny, na który Andrzej zaprosi również Blankę w charakterze asystentki. Niespodziewanie, gdy profesor zabierze się za szycie dłoni, mężczyzna stanie się agresywny i zaatakuje Falkowicza! W 880 odcinku "Na dobre i na złe" niezrównoważony pacjent chwyci za skalpel, który wbije w rękę Andrzeja poważnie ją raniąc. Wówczas przeprowadzenie operacji przez profesora stanie się niemożliwe, ale mężczyzna nie będzie mógł zostać z otwartą raną, dlatego do wykonania zabiegu Falkowicz wyznaczy kompletnie zieloną w tym temacie Blankę!

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" polecenie Falkowicza przerazi nie tylko Consalidę, ale również anestezjologa Molendę (Filip Bobek). Blanka zacznie tłumaczyć się profesorowi, że wcześniej sama nigdy nie przeprowadzała operacji, ale Andrzej uzna, że kiedyś musi być ten pierwszy raz. Falkowicz nie zmieni zdania nawet pod wpływem nacisków Marcina i w 880 odcinku "Na dobre i na złe" każe operować Consalidzie pod swoim nadzorem! Czy pierwsza samodzielna operacja Blanki przebiegnie pomyślnie? Co stanie się z dłonią Falkowicza? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze