Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 868: Maks Beger straci rękę? Fatalne zakażenie wykluczy go z pracy w Leśnej Górze

2022-12-29 11:51

Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) w 868 odcinku "Na dobre i na złe" otrzyma dramatyczne wieści na temat stanu swojej ręki, której sprawność jest mu niezbędna do pracy jako kardiochirurg. Precyzja i doskonałość ruchów są niezbędne w jego profesji, a niebawem okaże się, że uzdolniony lekarz może już nigdy nie podołać podczas operacji pacjenta. W 868 odcinku "Na dobre i na złe" niesprawną ręką Begera zajmie się Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka) i to ona przekaże mu najgorsze wieści. Wda się okropne zakażenie...

"Na dobre i na złe" odcinek 868 - środa, 11.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 868 odcinku "Na dobre i na złe" Maks Beger załamie się nad swoim losem. Niesprawna ręka przysporzy mu coraz więcej problemów, kardiochirurg na co dzień walczy o życie pacjentów przy stole operacyjnym, gdzie liczy się precyzja i sprawność. Dlatego tak wielkim bólem będzie fakt, że ręka odmawia lekarzowi posłuszeństwa, a będzie tylko gorzej... Maks stara się walczyć o sprawność, ale mimo nowoczesnych metod, działania nie przyniosą spodziewanego efektu. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, to Alina Fisher zdiagnozuje u Begera poważne zakażenie, które rzuci straszny cień na całą sprawę.

Alina Fisher zdiagnozuje u Begera zakażenie w 868 odcinku "Na dobre i na złe"

- Rana była dość głęboka. Nie bolało cię? - zapyta Alina podczas badania Maksa w 868 odcinku "Na dobre i na złe".

- Dopiero dziś rano poczułem, że coś jest nie tak - przyzna lekarz.

- Cholera! Wygląda na to, że wdało się zakażenie - oznajmi Fisher, a Beger wścieknie się na całego. Przecież taka diagnoza może skreślić jego karierę!

- Alina, moje ręce są jak nogi Lewandowskiego... - rzuci zdenerwowany Maks. - Mógłbym je ubezpieczyć na duże pieniądze... - doda z pewnością siebie, a Alina zaproponuje oczyszczenie rany, ale sytuacja nie będzie wyglądała najlepiej. Zakażenie oznacza dodatkową komplikację w i tak już trudnej sytuacji lekarza. 

- Cholera! Rób wszystko! Ratuj! - rozkaże władczo Maks, ale Alina nie będzie w stanie dokonać cudu w 868 odcinku "Na dobre i na złe".

- Mam nadzieję, że zakażenie nie naruszyło ścięgien... - poinformuje Alina, co tylko dodatkowo zdenerwuje zestresowanego Begera. 

Nie jest tajemnicą, że Maks kocha to co robi, chociaż jego zachowanie w stosunku do personelu i pacjentów budzi kontrowersje, jest świetnym specjalistą, który niejednokrotnie ratował ludzi. Problem z ręką może przekreślić wszystko, na co pracował latami. Czy uda się uratować jego sprawność i doprowadzić do powrotu do pracy przy stole operacyjnym? To okaże się już niebawem. 

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Najnowsze