Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Nowy romans Falkowicza zaskoczy Matyldę i Jadzię w 887 odcinku! Sara pożałuje, że odrzuciła Andrzeja - ZDJĘCIA

2023-05-24 21:45

W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Falkowicz (Michał Żebrowski) zaangażuje się w badania Sary (Agnieszka Kawiorska), którą w ramach współpracy zaprosi nawet do siebie. Matylda (Amelia Czaja) i Jadzia (Aldona Jankowska) będą zszokowane zachowaniem profesora, a Berezińska będzie pod jego coraz większym wrażeniem. Tym bardziej, że w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Sara będzie towarzyszyć Andrzejowi w czasie jednej z operacji i szybko zrozumie jak duży błąd, popełniła na samym początku ich znajomości! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Zaskakujący romans Fakowicza w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! To będzie szok dla Matyldy i Jadzi

W finale sezonu "Na dobre i na złe" przed wakacjami w życiu Falkowicza pojawi się nowa kobieta, która zagości w nim na dłużej, co ogromnie zszokuje Matyldę i Jadzię. Szczególnie, że po tragicznej śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) profesor nie związał się z żadną partnerką, mimo iż ochoczo zachęcała go do tego opiekunka Edzia (Franciszek Kurek). Za jej radą Andrzej nawet poszedł na randkę z poznaną w Internecie Idą (Ewelina Gnysińska), ale po nieudanym spotkaniu dał sobie spokój z kobietami. Jednak, gdy w 884 odcinku "Na dobre i na złe" zakręci się obok niego Sara, to wszystko się zmieni. Co prawda, początek ich znajomości nie będzie zwiastował niczego dobrego, gdyż Berezińska popełni koszmarne faux pas, gdy odrzuci Falkowicza na rzecz młodszego Michała (Mateusz Janicki), ale z czasem wszystko się zmieni!

Już w 884 odcinku "Na dobre i na złe" relacje Sary i Andrzeja zmienią się diametralnie. Wszystko przez to, że Falkowicz najpierw wyśmieje wieloletnie badania Berezińskiej nad tajemniczą substancją, która w jej ocenie miałyby leczyć zmiany miażdżycowe, gdyż uzna, że to niemożliwe. Jednak, gdy natknie się na płaczącą chemiczkę na korytarzu, to nieco spuści z tonu i zapozna się z jej dokumentacją, którą zacznie konsultować z innymi lekarzami. A gdy ich odzew będzie pozytywny, to zdecyduje się pomóc Sarze, a w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej osobiście zaangażuje się w badania chemiczki, którą zaprosi nawet do siebie!

W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Matylda i Jadzia będzie zszokowane nowym romansem Falkowicza, który od śmierci Kasi nie przyprowadził do domu innej kobiety. Co prawda, pojawiła się w nim Wioletta Gąsior (Urszula Gotowicka), jego dawna miłość, ale nie z zaproszenia profesora. W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej współpraca Sary i Andrzeja tylko się zacieśni. Do tego stopnia, że Falkowicz pozwoli Berezińskiej uczestniczyć w przeprowadzanym przez siebie zabiegu, po którym chemiczka będzie pod jeszcze większym wrażeniem umiejętności profesora. I słono pożałuje, że na początku odrzuciła go na rzecz młodszego Wilczewskiego! Ale to nie będzie jej jedyny problem, gdyż ich wspólne przedsięwzięcie będzie wymagało sporych inwestycji...

Na dobre i na złe. Była narzeczona Falkowicza wróci po latach! Profesor wpadnie w panikę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze