Na dobre i na złe, odcinek 841: Falkowicz na pierwszej randce po śmierci żony! Wykorzysta napaloną Idę – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 841: Falkowicz na pierwszej randce po śmierci żony! Wykorzysta napaloną Idę – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 841: Falkowicz na pierwszej randce po śmierci żony! Wykorzysta napaloną Idę – ZDJĘCIA

2022-03-30 20:42

W 841 odcinku „Na dobre i na złe” Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) umówi się z piękną, sporo młodszą Idą (Ewelina Gnysińska)! To będzie pierwsza randka profesora od czasu tragicznej śmierci ukochanej żony Kasi Smudy (Ilona Ostrowska), w wyniku wybuchu w Leśnej Górze. W 841 odcinku „Na dobre i na złe” atrakcyjna kobieta mocno napali się na Andrzeja i nawet nie będzie starała się tego ukryć, jednak Falkowiczowi będzie chodziło tylko o jedno! Profesor tylko wykorzysta Idę, po czym zostawi ją i porzuci bez słowa wyjaśnienia….

"Na dobre i na złe" odcinek 841 - środa, 30.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 841 odcinku „Na dobre i na złe” w życiu Falkowicza pojawi się nowa kobieta! Przypomnijmy, że Andrzej od czasu tragicznej śmierci ukochanej Kasi pozostawał wdowcem, któremu sen z powiek spędzała opieka nad malutkim Edziem (Ksawery Sudół). Profesor nie miał ani czasu ani ochoty na randki, gdyż jego żona była dla niego kimś wyjątkowym i dlatego tak zażarcie walczył o nią z Michałem (Mateusz Janicki). Jej śmierć zmieniła wszystko i od tego czasu Andrzej był sam! Co prawda, profesor oświadczył się opiekunce Edzia, Jadzi (Aldona Jankowska), jednak jego ruch był aktem desperacji, aby Bolek (Sławomir Zapała) i Marianna (Magdalena Kajrowicz) nie mogli powiedzieć, że Krystianek-Brajanek (Franciszek Kurek) wychowuje się w niepełnej rodzinie. Jednak w 841 odcinku „Na dobre i na złe” wszystko się zmieni i u boku profesora pojawi się atrakcyjna Ida!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 839: Radwan będzie walczył z Joanną Gawryło o syna Kubusia - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ randkę Falkowicza i Idy w 841 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 841 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl Falkowicz umówi się na randkę z młodą i piękną Idą, która będzie miała totalnego bzika na punkcie astrologii i horoskopów. Profesor od razu wpadnie jej w oko i nawet nie będzie próbowała tego ukryć i zacznie go zalotnie podrywać! Jednak Falkowicz będzie oporny na jej kobiece wdzięki i w swoim stylu będzie tłumaczył zachowanie kobiety chorobą!

- Jesteś taki zabawny. Opowiesz mi coś jeszcze? – poprosi Ida.

- Drżą ci ręce - zauważy Andrzej.

- Nie sądziłam, że to widać. Jesteś spostrzegawczy – pochwali go.

 Wówczas w 841 odcinku „Na dobre i na złe” Ida jeszcze bardziej napali się na Andrzeja i sięgnie po jego dłoń, którą położy ją na swoim sercu. Ale nawet to ciągle nie zmieni jego podejścia!

- A to czujesz? – zapyta Ida.

- Przyspieszona akcja serca. To może być objaw... – Falkowicz będzie nieugięty.

- Zauroczenia? - wejdzie mu w słowo Ida.

- Chciałem powiedzieć, encefalopatii - zdiagnozuje Andrzej, czym rozśmieszy dziewczynę.

- Żartowniś - skwituje.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 838: Bolek przechytrzy Falkowicza! Tak zabierze mu Edzia za plecami sądu

Jeszcze w 841 odcinku „Na dobre i na złe” Ida przyzna się Andrzejowi, że astrologia jest jej wielką pasją i na tej podstawie potrafi przewidzieć przyszłość. Falkowicz od raz postanowi to wykorzystać, aby wyciągnąć od dziewczyny, co stanie się z Edziem i Krystiankiem-Brajankiem!

- Kiedy się urodziłeś? – zapyta Ida.

- Dlaczego pytasz? – zdziwi się Andrzej.

- Poznam twój znak zodiaku, a dowiem się, kim jesteś. Fascynuje mnie astrologia – wyjaśni mu.

- Pozwól, że zadam ci pytanie. Syn mojego sąsiada i mój syn urodzili się tego samego dnia, w tym samym szpitalu, praktycznie w tym samym momencie. Czy to znaczy, że ich los będzie taki sam? – zaciekawi się.

- Zawsze jest kilka sekund różnicy. To zmienia układ gwiazd – wytłumaczy Ida.

- Rozumiem. Domówię jeszcze wodę – uzna Andrzej, po czym podjedzie do baru.

Wtedy profesor w 841 odcinku „Na dobre i na złe” osiągnie swój cel i postanowi uciec, zostawiać Idę bez słowa wyjaśnienia! Falkowicz tylko wykorzysta atrakcyjną kobietę, po czym zostawi ją bez pożegnania…

- To za tamten stolik – powie barmanowi i wręczy mu 200 złotych.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 839: Hania dostanie nagranie od zmarłego Piotra! Odkryje co go łączyło z Małą? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 830: Falkowicz na Kaszubach odnajdzie prawdziwą rodzinę! Wyjdzie na jaw jak się naprawdę nazywa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze