Straszna śmierć Kasi Smudy w Na dobre i na złe. Żona Falkowicza umrze na jego rękach. Ilona Ostrowska odchodzi już na zawsze - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Straszna śmierć Kasi Smudy w Na dobre i na złe. Żona Falkowicza umrze na jego rękach. Ilona Ostrowska odchodzi już na zawsze - ZDJĘCIA

Straszna śmierć Kasi Smudy w Na dobre i na złe. Żona Falkowicza umrze na jego rękach. Ilona Ostrowska odchodzi już na zawsze - ZDJĘCIA

2021-05-12 21:54

Koniec Ilony Ostrowskiej w "Na dobre i na złe". Jej bohaterka Kasia Smuda zginie w strasznym wybuchu gazu w Leśnej Górze w 810 odcinku "Na dobre i na złe". Tuż po porodzie żony Falkowicza (Michał Żebrowski) w szpitalu rozegrają się przerażające sceny. Dojdzie do potężnej eksplozji, w której będzie wiele ofiar. Jedną z nich będzie właśnie Kasia. W 810 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz z narażeniem życia wbiegnie do szpitala, by ratować ukochaną. Nie zdąży. Ciężko ranna umrze w jego ramionach, a profesor zostanie sam z nowo narodzonym synem Edziem (Franciszek Kurek). Ale zabitych w wybuchu będzie więcej!

"Na dobre i na złe" odcinek 810 ŚMIERĆ KASI SMUDY - środa, 12.05.2021, o godz. 20.55

Śmierć Kasi Smudy w "Na dobre i na złe" tuż po narodzinach syna Edzia to wyjątkowo okrutne zrządzenie losu. Tragedia rozegra się w 810 odcinku "Na dobre i na złe" kiedy w Leśnej Górze dojdzie do wybuchu gazu. Przyczyny eksplozji na razie nie są znane, ale zniszczenia będą tak ogromne, że w szpitalu zapanuje chaos. Dyrektor Konica (Robert Koszucki) zarządzi ewakuację, zdając sobie z tego, że w środku są poszkodowani, ciężko ranni pacjenci i członkowie personelu. Przerażony Falkowicz widząc to, co się dzieje.

W 810 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz zostawi syna Edzia (Franciszek Kurek) pod opieką kolegów i wróci na miejsce wybuchu, by ratować Kasię. Znajdzie ją z poważnymi obrażeniami, umierającą. Niestety nawet profesor nie zdoła ocalić ukochanej. Kasia pożegna się z Andrzejem, przeczuwając zbliżającą się śmierć. Ostatnich tchnieniem Smuda w 810 odcinku "Na dobre i na złe" przekaże mężowi ostatnią wolę, poprosi go, by zajął się ich synem najlepiej jak potrafi, by był dla niego tatą i mają. I oczywiście zatroszczył się o ich córkę Matyldę (Amelia Czaja).

Patrz też: Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

- Musisz mówić do niego jak najwięcej... I czytać mu przed zaśnięciem... Tylko może zacznij od wierszyków dla maluchów, dobrze? Obiecaj, że nie będziesz zmuszał Edzia, żeby został lekarzem. Niech sam wybierze... Chcę, żeby nasze dzieci były szczęśliwe... I nie rób przy nich tych ponurych min... Szczęśliwe dzieciństwo to szczepionka na dorosłość. Masz się z nimi śmiać! - to będą ostatnie słowa Kasi w 810 odcinku "Na dobre i na złe" przed śmiercią.

Wiktoria wróci do Na dobre i na złe. Będzie w ciąży i urodzi bliźniaki! Katarzyna Dąbrowska po długiej przerwie znów na planie

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

Kiedy Kasia umrze w 810 odcinku "Na dobre i na złe" w ramionach Falkowicza, wdowiec pogrąży się w rozpaczy. Matylda dowie się, że jej matka nie żyje przypadkiem. Kiedy zjawi się przed szpitalem zobaczy załamanego Falko, a także płaczącą ciocię Alinę Fisher (Katarzyna Skrzynecka). Siostra zmarłej Kasi pocieszy Matyldę, zapewniając, że teraz musi zająć się ojcem i małym Edziem. 

- Będzie ciężko... Będzie bolało... Ale jesteś silna. Wytrzymasz to... Słyszysz? Twój ojciec i brat nie poradzą sobie bez ciebie. Będziesz mu teraz bardzo potrzebna. Im obydwu... - wyzna Alina w 810 odcinku "Na dobre i na złe" przytulając zrozpaczoną Matyldę.

Jak w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" Falkowicz z małym synkiem Edziem oraz Matyldą poradzą sobie po śmierci Kasi? To się okaże najpewniej dopiero w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Na pewno w czasie wybuchu gazu w Leśnej Górze ofiar będzie więcej.

Dlaczego Ilona Ostrowska odchodzi z "Na dobre i na złe"?

Ilona Ostrowska odchodzi z "Na dobre i na złe" po sześciu latach wcielania się w postać Kasi Smudy, prawniczki, byłej kochanki Falkowicza sprzed lat, która w 2018 roku została jego żoną. Ta para bohaterów ma za sobą trudne przeżycia. Kiedy Falkowicz dowiedział się, że jest ojcem Matyldy, Kasia została ciężko ranna w wypadku. Przez wiele miesięcy była w śpiączce, potem długo wracała do zdrowia. A potem do ich życia wkroczył były ukochany Smudy, Michał Wilczewski (Mateusz Janicki), który okazał się biologicznym ojcem Matyldy.

Na razie nie wiadomo dlaczego Ostrowska żegna się z rolą Kasi Smudy w "Na dobre i na złe". Od początku była jedną z bardziej lubianych bohaterek, więc tym bardziej dziwi dlaczego została uśmiercona w serialu.

Na dobre i na złe odc. 810. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 810. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 810. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze