Na dobre i na złe po wakacjach. Hania zobaczy zmarłego Korbana w 851 odcinku! Sikorka już do reszty zwariuje – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach. Hania zobaczy zmarłego Korbana w 851 odcinku! Sikorka już do reszty zwariuje – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Hania zobaczy zmarłego Piotra Korbana w 851 odcinku! Już do reszty zwariuje – ZDJĘCIA

2022-08-21 10:19

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach (emisja w środę 7.09.2022 o 20.55 w TVP2) Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) dozna szoku w trakcie porannego joggingu. Sikorka stanie jak wryta, gdy w przypadkowym mężczyźnie zobaczy zmarłego Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), który niedawno zmarł na stole operacyjnym i to w dodatku na jej rękach! W 851 odcinku „Na dobre i na złe” Hania natychmiast pobiegnie za nieznajomym, który będzie łudząco podobny do jej ukochanego inspektora, jednak po chwili zda sobie sprawę, że najwidoczniej już postradała zmysły! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

„Na dobre i na złe” odcinek 851 pierwszy po wakacjach – środa 7.09.2022 o godz. 20.10 w TVP2

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” Hania ciągle nie pogodzi się ze śmiercią Piotra Korbana, który zmarł na sali operacyjnej po zepchnięciu ze schodów przez Sebę (Wacław Warchoł). Michał i Hania do końca walczyli o życie inspektora, ale niestety pomoc przyszła zbyt późno, a obrażenia okazały się zbyt poważne, aby udało się go uratować. Korban zmarł, a Wilczewskiemu przyszło za to słono zapłacić, gdyż gdyby nie pomoc Trettera (Piotr Garlicki) i Falkowicza (Michał Żebrowski) to skończyłby w więzieniu. Na szczęście, Michał odzyskał wolność, a Hania w obliczu straty kolejnego mężczyzny zrozumiała, że tak naprawdę kocha tylko Michała! Jednak w 851 odcinku „Na dobre i na złe” uczucia Sikorki znów zostaną wystawione na poważną próbę, gdyż jedno przypadkowe spotkanie kolejny raz wywróci jej życie do góry nogami!

Patrz też: Na dobre i na złe. Hania Sikorka w ogniu krytyki! Nieźle oberwało się Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej

Na dobre i na złe ZWIASTUN 851 odcinka po wakacjach. Tragiczny finał wypadu Blanki i Glorii do klubu

Zmarły Korban stanie na drodze Hani w 851 odcinku „Na dobre i na złe”!

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” Hania z utęsknieniem będzie czekała na powrót Michała od matki Barbary (Agnieszka Pilaszewska) z USA, ale przed wspólnym dyżurem w Leśnej Górze z niedoszłym mężem wybierze się jeszcze na poranny jogging! W pewnym momencie Sikorka zawiesi swój wzrok na mężczyźnie, przejeżdżającym na rowerze i stanie ja wryta! Wszystko dlatego, że nieznajomy będzie łudząco podobny do zmarłego Piotra Korbana i to właśnie jego rozpozna w nim zszokowana Sikorka!

- Piotr? Piotr! Piotr! – zacznie krzyczeć za mężczyzną, za którym natychmiast poleci!

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” Hania od razu pobiegnie za nieznajomym mężczyzną i na chwile straci zmysły! Sikorka będzie przekonana, że spotkała Korbana, ale gdy ochłonie, to zrozumie, że najwidoczniej ma halucynacje, gdyż niemożliwym jest, żeby Piotr żył, skoro umarł na jej rękach! Hania uzna, że jej rozum postanowił spłatać jej figla, choć przypadkowe spotkanie nie da jej spokoju!

Zobacz także: Grała Julkę Burską w Na dobre i na złe i zniknęła! Sara Müldner to już dorosła kobieta – ZDJĘCIA

Kim będzie nieznajomy mężczyzna, którego Hania spotka w 851 odcinku „Na dobre i na złe”?

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” na drodze Hani stanie Miłosz, w którego wcieli się Mikołaj Roznerski, dlatego jego bohater będzie łudząco podobny do zmarłego Piotra Korbana! Nic dziwnego, że Hania rozpozna w nim ukochanego inspektora, jednak Miłosz nie będzie miał z nim nic wspólnego! Jak potwierdziła produkcja „Na dobre i na złe” na Facebooku nowy bohater nie będzie rodziną do zmarłego Korbana, zatem nie wcieli się w jego brata bliźniaka! Miłosz będzie miał inną fryzurę, odmienny styl ubioru, a przede wszystkim okulary na nosie, co ma odróżnić go Piotra, ale nie zmieni jednego! Bohater grany przez Roznerskiego znów namiesza w uczuciach Hani!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach. Tragiczny powrót kochanka Glorii. Pomoc Blanki nadejdzie zbyt późno

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spotkanie Hani i Miłosza w 851 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze